[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Rogue

Rogue

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Rogue

Příspěvekod ámir » 15 črc 2010, 15:09

zdravím Hero,
četl jsem že nabírate nové lidi do svých řad, mimo jiné konkrétně rougy, tak si podávám přihlášku.

Momentálně jsem v Impiks, ale kvůli maturitě a rl problémech jsem na pár měsíců přestal hrát, ani jsem si radši neplatil internet, tudíž jsem nedal o mé pauze vědět a guilda to vzala tak, že jsem se na ně vysral a jsem již asi na dobro odepsanej. Byla to moje chyba, ale v tu dobu bylo wowko to poslední na co jsem myslel.

Tak ted kdyz uz mam nakej cas volno, bych chtěl zase pomalu začít raidovat a progressovat, přeci jen pořád slackovat v dalaranu nebo chodit s pugama a platit za to neni to pravý ořechový.

Nejsem žádný nolifer nebo nejaky emo strašák co mu na čele vyskáčou žíly o průměru hovnocucářské hadice, tudíš na raidování 26 hodin denně 9 dní v týdnu mě moc neužije, nicméně pořád být na začátku bez progressu se mi taky nechce. Takže pokud hledáte spolehlivého, klidného a trpělivého hráče, jsem váš člověk. Vy vypadáte jako solidní guilda která by mi mohla vyhovovat, tak zkouším štěstí:

Nick postavy, classa, spec,:
- Ámir, NE rogue-combat (a rád bych i u combatu zůstal-pokud teda cl nebude proti)
Profese: JWC, Alch. (obojí 450), dále vaření a rybářstí, také obojí 450

Armory link:
- http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =%C3%81mir

(pro milovníky GS- GS 5901)

Něco o postavě:
pre tbc inst.: Vše krom old naxxu a AQ40, tam jen po emperory

v TBC: po MH (včetně)

ve wotlk jsem prošel následujíci instance:
Naxx 25/10: full,
Uld 25: celý + council, XT... HM)
uld 10: všechny HM krom FL, Mimirona a yoga,
ToC 25: full,
ToGC10: 3/5,
ICC25: zatím 9/12, queenku a sindru jsem progressoval, ale u kilu jsem už bohužel nebyl, poté následovala moje výše zmiňovaná pauza
ICC10: 10/12

Vim že eq ani progress zatim nevypadá nic moc, ale je to jen kvůli tomu že nemam s kym raidovat taktiky znám a DPS podle mě eq odpovída.

jinak jako addony používám na pve: Vision Boss Mod, deadly boss mod, grid, rogue power bars, omnicc, dominos,...

Něco o mě:
na ofiku hraju od r. 2007, hrál jsem nejdrříve za huntra, kde jsem chodil převážně pvp, od vydání wotlk ale hraju aktivně za rouga. Z huntrem jsem hrál na Drak thulu a byl jsem v pvp guildě More Drama please, od vydání wotlk jsem zmigroval na Dentarg a vstoupil do Demoliční čety, poté zmigroval na BB a byl jsem přijat do Impiks kde jsem dodnes.

jinak je mi 20, jsem z příbrami, právě jsem odmaturoval v českých Budějovicích na průmce, obor silnoproud. elektro, v říjnu nastupuju do brna na VUT na obor silnoproudá elektrotechnika a energetika.
Rád sportuju, hraju na kytaru a začínám se učit i na kontrabas, poslouchám rock n roll, rockabily, atd, rád chodím do posilky, na koncerty a jezdím na ryby.
A jsem inteligentní a pracovitý švihák se smyslem pro humor, miluju pivo, děv....čata a chlebíčky

Vzhledem k mým dalším koníčkům bych tedy mohl raidovat tak 3x, max 4x týdně

jinak s připojením ani s pc žádný problém nemam, pokud by ale nějaký nastal, dal bych samozřejmě vědět

Pokud budou ještě nějaké dotazy, nebo třeba něco doplnit, rád doplním

s pozdravem, Ámir Jenkins
ámir

Re: Rogue

Příspěvekod Demonyq » 15 črc 2010, 16:18

Panecku to je poctenicko ;-) Mno ne ze by schopna a pritomna roguna nebyla treba ze? Brzy snad na raidu Ola a za me :arrow: PRO
Demonyq
Náborář

Příspěvekod Anubisus » 15 črc 2010, 20:13

Uz jen proto, ze si dal praci s prihlaskou bych mu dal urcite sanci. Bud se prosadi nebo ne to uz je jen na nem. Btw. ta prihlaska je hodne vycerpavajici, kez by se takhle rozepsal kazdy kdo k nam chce.
Obrázek
Anubisus

Příspěvekod Ithuato » 16 črc 2010, 01:41

Kedze vsetky nase roguny maju zalubu furt slackovat :D tak by som mu dal sancu.
Obrázek
Ithuato
Oficír

Příspěvekod ambrus » 16 črc 2010, 19:36

Prihlaska paradni.Jinak sem pro prubnout kdyz bude dobrej jeho plus kdyz ne holt se stane zahrejvacem lavicky napis si o inv
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Majklos » 16 črc 2010, 20:09

jj rogun je málo, konečně bude co chainovat :D

navíc mě rozesmál děv...čaty :D
Cloudless everyday you fall upon my waking eyes
inviting and inciting me to rise
And through the window in the wall
Come streaming in on sunlight wings
A million bright ambassadors of morning
Majklos