[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Warlock

Warlock

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Warlock

Příspěvekod Petas » 26 črc 2010, 20:37

Zdravim moje jmeno je Petr 20 let,jsem z menšího městečka v Pardubickém kraji (ČR)

ve Hře na mě můžete narazit pod nickem Aevisana Warlock

Moje zaliby jsou WoW, PC, Fotbal, hudba, holka....

Hraju Fotbal toje moje práce

WoW sem začal hrat asi před 4 lety na freečku Mystiq za warriora,rok potom sem přešel na offik na DT k horde tam sem hral rogunu,přeed 2 rokama jsem prešel sem na BB kde hraju tohoto warlocka PVP i PVE...

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Aevisana

Guildy: tu na BB nejprve pvp guilda ,potom jsem se dal na pve prefer takze Domov Důchodcu přišla doba kdy jsem neměl čas na raidy tak jsem odešel,potom Restriced kde jsem zabil 11/12 ICC 25 a progresoval asi 3 tydny LK hlasím s ek vám protože jse dobrá guilda,

Addony ktere pouzivam: ARKInventory, Bratender, DBM a VBM), Decursive, Grid, Omen, Recount,Omni CC,Aesa,a tak dale...

PC a FPS: venku 75+ v boji 25-40 v raide 15-30

Internet: Optika 16MB.

na co jsem zapoměl optejte se diky.
Petas

Re: Warlock

Příspěvekod Jurman » 27 črc 2010, 07:56

si odlogovaný v pvp geare :( . Inak prihláška stručná ale GL s ňou
Jurman

Příspěvekod ambrus » 27 črc 2010, 08:43

Prihlaska hodne strucna .Jasem nekdo co ma rad prihlasky trochu lepe udelane ale co nadelam kazdej neni na slohovou praci.Jinak opravdu co koukam mas PvP veci takze natom moc nepoznam takze pockam jak ti naskoci na armoru PvE tak zatim pockej at to doresime.
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Petas » 27 črc 2010, 09:07

dobre
Petas

Příspěvekod Gramble » 27 črc 2010, 14:22

jen info k raidum

dle wow-heroes ma dole 2x10/12 10icc, 2x11/12 25icc, toc 10 predpokladam v ramci weekly, 25 bez brouka, OS 10 i 25 mockrat :), Naxx 10 i 25, a Malygose na 10, Uld taky v ramci weekly
Gramble
Oficír

Příspěvekod ambrus » 27 črc 2010, 14:54

Gramble tve zjisteni si zjisti kazdej trouba na jeho achi ale diky.A hlavne OS , Naxx, Malygose , Uld je vec ktera nikoho moc nezajima v dobe ICC jako naco nekomu psat ze nema naxx kdyz projde cele ICC a hlavne da dmg kterou potrrebujeme a zase tu mas takove co maj ICC prosle a dmg nedaj a nedokazou to chapat.
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Gramble » 27 črc 2010, 20:03

No vsak jo, i jsem uvedl zdroj odkud to mam, to jen jako doplnek, nic vic :)) samozrejme si nemyslim ze by pocet sundanych bossu v Uldu nebo Naxxu mel hrat roli dneska :))))) Ale to mas i s gearem, pokud nema uplnej crap, coz mit asi nebude, nebo se to da zjistit in-game, tak je to ok.
Gramble
Oficír

Příspěvekod Petas » 27 črc 2010, 20:26

tak se nako ozvete ad kdyztak se prihlasim do jine guildy diky
Petas

Příspěvekod Nessa » 28 črc 2010, 19:35

Na skusku ta mozeme zobrat, napis si v hre o inv
Nessa

Zpět na Úvod&Registrace