[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Ret/Prot paladin - neprijat

Ret/Prot paladin - neprijat

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Ret/Prot paladin - neprijat

Příspěvekod stoe » 10 čer 2011, 15:16

Jmenuji se Roman, je mi 17let bydlím v Děčíně a do školy dojíždím do Ústí nad Labem, studuji na Obchodní akademii.
WoW hraju 4roky hrál jsem 3měsíce na Wotlk a na Cata jsem měl nedávno měsíc pauzu.
Mám ubohý progress 6/12 protože jsem hodně slackoval. Přihlášku si podávám z důvodů nestabilního raidu stávající gildy.

Link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... toe/simple
na retri mam 357ilvl a na protectovi asi 354ilvl

na Wotlku jsem byl v Gildě Truth will previl (omlouvám se pokud jsem udělal chybu v názvu :D) tato gilda se spojila s Black Eagles
Moje první gilda na cata byla Anarchy dva, ale spojili jsme se s gildou E N I G M A. Z důvodu 25manu ale ty se chodili jen jeden týden a poté se to rozpojilo na r1 a r2.

Mám alta 82 Priesta
stoe

Re: Ret/Prot paladin

Příspěvekod Edlik » 10 čer 2011, 16:23

hodně si slakoval a jak to vidíš do budoucna, budou prázniny a co pak po prázdninách? dalšího slakera nepotřebujeme, dále si nenapsal jak ti vyhovuje náš raid time? jsi schopen s námi raidovat 3x týdně do 23+ hodin?
a pak co ty volný glyphy? taky mining by to chtělo vyměnit za něco užitečnějšího
Edlik
Oficír

Příspěvekod stoe » 10 čer 2011, 16:28

ano pravda k raid time jsem se zapoměl vyjádřit :) jak jsem psal tak dojíždím do školy a ráno hodně brzo vstávám takže v 22 by mě mohl někdo střídat.
stoe

Příspěvekod Edlik » 10 čer 2011, 16:32

v tom případě za mě ne
Edlik
Oficír

Příspěvekod Gramble » 10 čer 2011, 18:09

stoe píše:ano pravda k raid time jsem se zapoměl vyjádřit :) jak jsem psal tak dojíždím do školy a ráno hodně brzo vstávám takže v 22 by mě mohl někdo střídat.

Mno, hele, potřebujeme poskládat raid, který se bude sehrávat tak, aby dobře progresil Firelands. POkud budeme někoho pravidelně skoro uprostřed raidu střídat, tak je to na pytel. Pak by ses nám hodil jen na lavičku, takže za mě taky proti, potřebujeme opravdu raidera na 3x 19:15-23:00
Gramble
Oficír

Příspěvekod Shoper » 10 čer 2011, 18:35

ja jsem taky proti takze obe CLka rozhodli takze to nekdo prosim zamknete neprijat hodne stesti jinde
Shoper
Oficír

Příspěvekod Edlik » 10 čer 2011, 18:43

myslel si že ne shopre :D
takže lock nepřijat
Edlik
Oficír

Zpět na Úvod&Registrace