[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - pomm assa rogue - prijat

pomm assa rogue - prijat

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

pomm assa rogue - prijat

Příspěvekod pom6 » 10 čer 2011, 16:09

nick pomm
jsem assa rogue 357 ilvl
myslím si že svou clasu ovládám dobře
profese enchanting a skinning ( skinning kvůli master of anatomy a vydělávání g :D )
je to moje původní postava mám na ní nahráno 11 dní played a na 85 zhruba 2 - 3 týdny

Dříve jsem byl v guilde anarchy dva ale tam jsem jenom doexpil postavu na 85.Potom jsem si dal na pár týdnů pauzu kvůli nedostatku peněz :( a když jsem se vrátil zjistil jsem že se guilda anarchy dva spojila s guildou enigma kde jsem zhruba týden raidoval , ale asi před 4 dny odešel tank + heal a od té doby nebyl nikdo schopny nabrat lidi co by snáma raidovali a ani se do budoucna nic neplánuje , proto jsem se rozhodl odejít z této guildy.

něco o mně
jmenuji se jakub je mi skoro 16 let wow hraju 4 rokem z toho asi měsíc a půl na offiku
mezi mé koníčky patří kromě wow fotbal a airsoft
během týdne mám čas na raidování každý den přibližně od 18 30 do kolika chcete :D
mám bohůžél jen slabý progress 3/6 BWD 2/4 BOT a 1/2 TOFW , ale jsem rychle učenlivý a na všechny taktiky co neznám jsem okamžitě ochotný se podívat.

tady je můj armor link: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... omm/simple

to je asi tak vše více mě nenapadá a byl bych moc rád kdyby ste mě přijali.
Naposledy upravil pom6 dne 10 čer 2011, 17:08, celkově upraveno 1
pom6

Re: pomm assa rogue

Příspěvekod Edlik » 10 čer 2011, 16:30

stejný dotaz jako na kolegu:
schopen s námi raidovat 3x týdně do 23+ hodin a proč nemáš zaplněný všechny glyphy?
Edlik
Oficír

Příspěvekod ambrus » 10 čer 2011, 16:33

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gnomacek doufam ze mas ciro jako poradnej gnom
ambrus
Guild Master

Příspěvekod pom6 » 10 čer 2011, 16:36

jsem schopen raidovat ůplně v poho 3krát týdně do 23+ a ty minor glyph ted zrovna dokupuju.
pom6

Příspěvekod Elffik » 10 čer 2011, 16:40

Znam pomma i stoeho z Enigmy a myslim si ze Stoe má vetsi skill.
Elffik

Příspěvekod Killmepls » 10 čer 2011, 16:52

Tak jako víš co do rogun se nevyznám u fároše más plus za to že seš ošklivej gnom ale budíž..

Důležitá otázka pro vstup do guildy koukáš na Anime popřídě Hentai ?? :-)

Dobře zvažuj odpověd.. :-D
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod pom6 » 10 čer 2011, 16:57

někdy se kouknu u kámošů ale spíš ne
ale hádám že sem měl spíš odpovědět ano podle obrázku u tvého profilu
pom6

Příspěvekod Killmepls » 10 čer 2011, 17:22

Stačí aspoň částečná učast :-))) v rámci možností splněno :-))
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Anubisus » 10 čer 2011, 17:23

Na to hentai se vykasli on je Neme mirne uchylny takze spis si davej pozor na nej pak :lol:
Naposledy upravil Anubisus dne 10 čer 2011, 17:25, celkově upraveno 1
Obrázek
Anubisus

Příspěvekod Demonyq » 10 čer 2011, 17:23

O skillu bych se tady moc nesiril,pac tohle slovo se u nas opravdu nenosi a kor u novačku Elffiku!
Dal bych mu sanci at ukaze co v nem je a jak rychle umi maknout na theocyrcraftu a čeho je v raidu schopnej. :arrow: PRO
Neme seš Gejík! :twisted:
Demonyq
Náborář

Další

Zpět na Úvod&Registrace