[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - retri paladin - prijat FoG

retri paladin - prijat FoG

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

retri paladin - prijat FoG

Příspěvekod junoch » 12 čer 2011, 23:41

Cau,
jmenuji se Jirka , je mi 44 a bydlim v praze , wow hraji jen pro zabavu a do vasi gildy hero bych se chtel pripojit jen pro hrani v CZ / SK guild.
Raidy nechodim a hraji jen pro zabavu,semtam bych zasel BH a HC instance a taky BG.
Doted jsem hral v insomnii ,ale ta se uplne rozpadla a je tam cely den mrtvo.

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/televize/simple

muj paladin se jmenuje Televize :-)
junoch

Re: retri paladin

Příspěvekod Demonyq » 13 čer 2011, 00:38

U nas sice o zabavu nouze není,ale mozna by bylo lepsi pokud u nas nemas nekoho znameho poohlednout se jinde a neber to prosim tě ve zlém :)
Demonyq
Náborář

Příspěvekod Killmepls » 13 čer 2011, 03:20

Asi tak jak píše demon pokud bys tu mel aspon nejakyho znamyho tak jako FoG to vem čert, ale takhle na nahodu nevim no.
Uvidis sam co ti sem napisou Clka :-)
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Gramble » 13 čer 2011, 04:37

Ahoj Jirko, možná jsem jen natvrdlej, ale čím bys byl přínosný pro guildu?
Gramble
Oficír

Příspěvekod BranMakMorn » 13 čer 2011, 07:21

Gramble píše:Ahoj Jirko, možná jsem jen natvrdlej, ale čím bys byl přínosný pro guildu?

porste hleda g ve ktere by byl, na socialni komunikaci , ale zase muzu rict na to ze nema jediny raid s touto postavou a nehlasi se na raidera , tak ma lepsi vstupni gear nez hraci z jinych prihlasek
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Edlik » 13 čer 2011, 09:23

ahoj, díky za tvůj zájem, ale nejsem si jistej, jestli jsme ta pravá gilda pro tebe, přeci jenom hledáš nějakou sociálně levelovací gildu a hlásíš se do progress-raidovací
takže pokud nemáš zájem raidovat, tak za mě proti
Edlik
Oficír

Příspěvekod Blondýnka » 13 čer 2011, 10:27

I kdyz vim, ze moje slovo tady nema zadnou vahu, rad bych napsal svuj nazor.
Nevidim zadny duvod, proc bysme ho nemohli vzit do guildy jako FOGa. Jak sam pise, chce k nam jen aby si mohl pokecat v rodnem jazyce a obcas zasel daily hero. Napsal to narovinu, ze nema zajem o progress, a vek je taky OK. :-)
I u nas v guilde se najde par lidi, kteri si taky radi pres den pokecaji na guild chatu.
Za me teda PRO. ;)

P.S. A navic je to paladin.
<Blondýnka> lvl85 Paladin <Moonlighting> lvl85 Mage <Vrazedkyne> lvl85 Rogue
Obrázek
Blondýnka

Příspěvekod BranMakMorn » 13 čer 2011, 10:33

Blondýnka píše:I kdyz vim, ze moje slovo tady nema zadnou vahu, rad bych napsal svuj nazor.
Nevidim zadny duvod, proc bysme ho nemohli vzit do guildy jako FOGa. Jak sam pise, chce k nam jen aby si mohl pokecat v rodnem jazyce a obcas zasel daily hero. Napsal to narovinu, ze nema zajem o progress, a vek je taky OK. :-)
I u nas v guilde se najde par lidi, kteri si taky radi pres den pokecaji na guild chatu.
Za me teda PRO. ;)

P.S. A navic je to paladin.

no je to divne kdyz se jako fog hlasi go g, ale jinak s tebou souhlasim, osobne je mi to jedno, podobne zamerenych lidi mame v g stejne plnou zadel a to polovina z nich jsou radoby raideri :P , tak jeden clovek navic je svym zpusobem jedno
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Dhemo » 13 čer 2011, 11:21

jojo vemte ho prosim prosim chci mit kamose na rise of the trollshits :)
Dhemo

Příspěvekod Gramble » 13 čer 2011, 11:27

Já proti nejsem, pro taky ne, primárně řešíme raidy, na druhou stranu pokud to není nejaký emař s prapodivným chováním vůči jiným lidem (viz nedávná zkušenost), tak guildu jedna duše nezatíží :))
Gramble
Oficír

Další

Zpět na Úvod&Registrace