[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Holy Pala - neprijat

Holy Pala - neprijat

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Holy Pala - neprijat

Příspěvekod Enkadafi » 14 čer 2011, 15:20

Zdravím vás,
rád bych se připojil k vaší guildě protože mě láká nějaký pořádný progres, wow hraji delší dobu za wara, pala, rouga jmenuji se Luboš je mi 24 a jsem z Plzně za rouga jsem prošel celý wotlk raidy za pala vše krom nefa protože situace je složitá a nyní na mě nezbývá v jediné 10 místo na raid rád bych se poohlédl jinde equip mám docela slušný krom jednoho trinketu

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... l/advanced

Děkuji za přečtení a vaše vyjádření
Enkadafi

Re: Holy Pala

Příspěvekod Gramble » 14 čer 2011, 16:11

Ahoj,

který z těch charů je tvůj main?
Proč chceš zrovna k nám?
Jaká je tvá guildovní historie?
Jaké základní addony používáš?
Co tvůj počítač / připojení?
Vyhovuje ti náš raid time st+ct+ne 19:15-23:00?
Používáš TS3?
.
.
.

a proč děkuješ za přečtení, když skoro není co číst :)))
Gramble
Oficír

Příspěvekod Enkadafi » 14 čer 2011, 16:17

Hippielól je můj main, předešlé guildy byli jen Dota, Noční hlídka pak zase Dota je to guilda složená s kamaradů z freečka.
Přoč chci kvám? Chci se nějak ve wow posunout ne pořád farmit normaly nebo slackovat v sw, chci aby me zase wow bavilo a měl jsme z něj i tu radost že jsem pokořil neco co jsem nemohl předtím.
Připojení mam 4Mb bit od O2 takže docela v pohodě
Raid time mě vyhovuje jsme radši když je daný přesný čas a lidi přijdou ne že se řekne v 7 a přijdou v 8
Používam TS 2 Ts 3 a vt
Addony: mam elvui, dbm omen víc nepotřebuji
A děkuji za přečtení protože to je slušnost
Enkadafi

Příspěvekod Gramble » 14 čer 2011, 16:20

No ta poslední otázka byla spíš rýpnutí, moc si toho o sobe nenapsal, podívej se na některé přihlášky níž.

Nicméně - holy paladin se hodí, začal by si na lavičce a střídal na některé bossy, postupně si samozřejmě můžeš vydobýt pevné místo v raidu, Blondýn by ti mohl vyprávět :)

Talenty ani gear nehodnotím, zajímají mě výsledky v raidu, do stylu healu, equipu atp ti začnu kecat jen když by nebyl výkon odpovídající.

Ok pro tebe?
Gramble
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 14 čer 2011, 17:10

Gramblík nehodnotí ale když už jsi něco zabil co takhle si dodělat nějaký profese co jsem koukal tak si stím skoro ani nezačal pokavaď chceš progressovat hard mody tak si myslím že je to taková maličkost co pro sebe a tím pádem pro raid můžeš udělat :-).

Jinak Viz. Grambl :-)

GL :-)
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod ambrus » 14 čer 2011, 18:05

Tak gear neni spatnej a hlavne seda rychle dobrat a holy palat se hodi urco prihlaska mohla bejt udelana lepe ale holt sme asi stara skola Gramble a bereme prihlasky jak se psalo zanas ale ja nejsem proti ho nabrat a prubnout .Vyhodit se muze kazdej vzdy zme strany mas Prijat ale nejsem officer healeru takze me slovo tu nema takovou vahu takze si pockej co Gramble nato
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Gramble » 14 čer 2011, 18:33

No já teď čekám co on na to, na co jsem se ptal :))
Gramble
Oficír

Příspěvekod Enkadafi » 14 čer 2011, 19:00

Jo ja stim souhlasim nemuzu cekat ze hned me vezmete vsude
Enkadafi

Příspěvekod Gramble » 14 čer 2011, 19:22

No já to raděj píšu na rovinu předem :)

v tom případě přijat, napiš si in-game o inv
Gramble
Oficír

Příspěvekod Blondýnka » 14 čer 2011, 19:50

Gramble píše:No ta poslední otázka byla spíš rýpnutí, moc si toho o sobe nenapsal, podívej se na některé přihlášky níž.

Nicméně - holy paladin se hodí, začal by si na lavičce a střídal na některé bossy, postupně si samozřejmě můžeš vydobýt pevné místo v raidu, Blondýn by ti mohl vyprávět :)

Talenty ani gear nehodnotím, zajímají mě výsledky v raidu, do stylu healu, equipu atp ti začnu kecat jen když by nebyl výkon odpovídající.

Ok pro tebe?

Presne jak pise Gramble. Holy palika urcite uzivime. Cim driv doberes equip, tim lip. (protoze zatim to nastesti vychazelo, ze Arch i ja jsme tu byli oba.... ale clovek nikdy nevi, co se v praci posere a nebude moc na raid)
Ja osobne budu rad, kdyz budu mit sveho nasledovnika, ktery se z lavicky probije az do pozice nejlepsiho healera v guilde. ;) :D :D :D
<Blondýnka> lvl85 Paladin <Moonlighting> lvl85 Mage <Vrazedkyne> lvl85 Rogue
Obrázek
Blondýnka

Další

Zpět na Úvod&Registrace