[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Retribution paladin - neprijat

Retribution paladin - neprijat

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Retribution paladin - neprijat

Příspěvekod okjet » 23 čer 2011, 20:42

Vážení, vzhledem k tomu, že je ve Vaší guildě můj kamarád (DeadKennedys) chtěl bych se k Vám také připojit. Je mi 39 let. Nyní jsem v polomrtvé guildě Black Eagles. Mám zájem o raidování. Zde link na mojí postavu http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... jet/simple. Jsem alchymista a herbalista... Mám ještě alta blood deathknight zde link http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... adk/simple. Ten je blacksmither a miner. Vím, že můj gear ani staty nejsou optimální :-) Tuším, že jsem schopen ve večerních hodinách (cca 20 - 01) každý den být k dispozici - až na pátek a některé weekendy...
okjet

Re: Retribution paladin

Příspěvekod morf » 23 čer 2011, 23:57

Nejsem v guilde, ale to je funny:
- hit
- expertisa
- haste
- glyphy
- equip - boty - bracery - plast
- reforge
- sutry
- enchanty
- profese

jinak asi zbytek ok - coz si nejsem jistej co vlastne je

GL s prihlaskou
M.
morf

Příspěvekod BranMakMorn » 24 čer 2011, 08:42

morf píše:Nejsem v guilde, ale to je funny:
- hit
- expertisa
- haste
- glyphy
- equip - boty - bracery - plast
- reforge
- sutry
- enchanty
- profese

jinak asi zbytek ok - coz si nejsem jistej co vlastne je

GL s prihlaskou
M.

jeste jsi zapomel dodat zkusenosti :P
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Edlik » 24 čer 2011, 09:28

okjet píše:Vážení, vzhledem k tomu, že je ve Vaší guildě můj kamarád (DeadKennedys) chtěl bych se k Vám také připojit. Je mi 39 let. Nyní jsem v polomrtvé guildě Black Eagles. Mám zájem o raidování. Zde link na mojí postavu http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... jet/simple. Jsem alchymista a herbalista... Mám ještě alta blood deathknight zde link http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... adk/simple. Ten je blacksmither a miner. Vím, že můj gear ani staty nejsou optimální :-) Tuším, že jsem schopen ve večerních hodinách (cca 20 - 01) každý den být k dispozici - až na pátek a některé weekendy...

ahoj, díky za tvůj zájem,
ale zájem o raidování podle mého vypadá jinak, tvůj char vypadá jako že si nedignul 85 13.12. ale 13.6. zkušenosti, gear, profese a repky, co si proboha dělal celýho půl roku?
stejně tak tvůj čas, mi rajdujeme od 19,30, kdy je invite už v 19,15
to že je tvůj kamarád DeadKennedys ti taky moc nepomůže, protože ten víc neraiduje, než raiduje a vzhledem k tomu, že jsme se dohodli, že nebudeme brát do gildy další lidi co neraidují, tak za mě proti
Edlik
Oficír

Zpět na Úvod&Registrace