[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - MM Hunter - NEPRIJAT

MM Hunter - NEPRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

MM Hunter - NEPRIJAT

Příspěvekod Vejjry » 04 črc 2011, 02:10

Zdravim H E R O

Hraju Dwarfa Huntera lvl 85 s nickem Vejjry se specem Markmanship (7/31/3),
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/vejjry/simple protoze v momentalnim patchi diky tomuto specu se da vytahnout nejvetsi dps.
Co bych tak o sobe rekl je mi 18let pochazim z maleho mestecka Příbor v okrese Nový Jičín a moji nejvetsi zalibou je WoW a pocitac obecne.
Tak na ofiku jsem od 9.Června 2008 v ten den jsem zacal expit tohohle huntarda a mam ho do ted jako maina protoze me furt bavi a dmg dava stale dobrou kdyz se vi jak na to.Co se tyce zkusenosti ve wow, vanila wow jsem bohuzel nehral ani na free v TBC jsem uz byl na ofi tak jsem si prosel Karazan,Magteridona,Zul Aman a Grula.Taky jsem byl soucasti progresu Kealtase v guilde KSV jeste na Drakthulu.
WOTLK uz je to o dost bohatsi to mam zabite kompletne vse krom Anuba na 25hm v TOC a HM LK 10-25 jsem si taky bohuzel nezabil ikdyz jsem byl soucasti progresu v IMPIKS ale prestal jsem hrat tak mi unikl kill.
V TBC jsem prosel par guild ale uz si je fakt nepamatuju krom KSV =) ve wotlku jsem byl nejdriv v ROE potom Guardians of Lordaeron pak jsem prestoupil do Motion ale tam me po 14denim trialu rekly ze nejsem to co hledaly pak jsme skoncil u Nocni hlidky a kvuli slacku jsem sel nakonec do IMPIKS kde jsem si poradne zaraidoval a odprogresoval cele ICC vcetne achievu na draka.
Momentalne jsem v Bohemia ale ti se do progresu zas tak nehrnou a nehroti to a ja jsem celej natesenej na progres.
K H E R O se chci pridat z duvodu raidovani 25man raidu a taky ze jsem slysel ze huntra hledate a mate otevreny recruiting tak jsem si rekl proc ne k vam.Nabidnu pokud bude v mich silach 100% dochazku slusne chovani a uspokojujici damaz =) taky jsem pro zapojeni se guildovnich aktivit jako napr guild achievementy a taky mam v planu se pridat do nejakeho 10man rated battleground az nafarmim pvp gear.

To je asi tak vsechno doufam ze prihlaska je uspokojujici a pokud mate nejake otazky na me sem snimy 8-)
Obrázek
Vejjry

Re: MM Hunter

Příspěvekod Funinqa » 04 črc 2011, 09:28

tak gear je dobrej, enchanty+gemy nehodnotim bo hunterum nerozumim, ALE v současné době si myslím není pro dalšího huntera v raidu místo, no počkej co ti napíšou oficíři Lucka a Anub
Funinqa
Administrátor

Příspěvekod Demonyq » 04 črc 2011, 10:48

02:10 čuchám no-lifera ;) Prihlaska slusna,ohaknuty jsi,nick mas proflaklej...rad bych si s tebou zahral :arrow: PRO
Co na to drahe CLka?...se brzy dozvíš :twisted:
Demonyq
Náborář

Příspěvekod Anubisus » 04 črc 2011, 11:59

Tak ja te bohuzel sklamu, nevim kde jsi se dozvedel, ze hledame huntra ale v soucasne dobe to urcite pravda neni. Jsme ted momentalne 3 aktivne raidujici hunteri s tim, ze v zaloze je jeste jeden, ktery by mel v nejblizsi dobe zase zacit hrat. Rozhodne bych ti urcite nemohl zarucit misto na raidu uz ted mam pretlak a na lavicce dalsi2-4 rangedy na stridani.

Takze verdikt zni neprijat. Prosim lock
Obrázek
Anubisus

Zpět na Úvod&Registrace