[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Porizek Holy paladin - PRIJAT

Porizek Holy paladin - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Porizek Holy paladin - PRIJAT

Příspěvekod Porizek » 06 črc 2011, 19:35

Zdravím ,
Na začátek abych se představil, jmenuji se Ondřej a je mi 26 let. S wow jsem začínal na serveru Dt. před cca 4 možná už i 5 lety( začátkem TBC). Postupně jsem vystřidal několik guild -Rojo semihombre, Hellfire, Not Found, pak zase Rojo semihombre.Jako poslední jsem zkoušel štestí na serveru DT v guildě Ladies first, kde jsem bohužel skončil z časových důvodů( měl jsem cca 2-3 měsíce pauzu).Tomu taky odpovída můj eq který není zrovna nejlepší. K vám se hlásím z důvodu že u vás znám několik lidí (Mory, Amfiho a pár dalších) a vyhovuje mi váš přístup k raidování…

Postava
Nick : Porizka
Class: Paladin
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... zka/simple
Spec.: Holy
Off spec. :Holy
Played. Za holy paladina mám odehráno něco kolem 230 dní.
Alt: Bručoun – Holy paladin

Progress:
Tbc : Kara čisté pak něco málo v tk, ssc a bt.

WOTLK
Naxx - clear
UD - clear
TogC - clear
ICC Hc clear

Cata: 8/12 na hc. jinak na normal vše. Krom samozřejmě raidu Firelands který jsem ješťe neměl tu možnost zajít.

Pc a net mám dostačující.
Na raidy chodím včas a připravený což považuji za samozřejmost. Znalost svojí Classy bych popsal jako dostačující.
Pracuji na směny což je asi největší můj problém ale po dohodě určitě ne neřešitelný.
Krom wow rád rybařím, hraji tenis, florbal, sleduji filmy atd. Přihlášku k vám jsem podal i přes to že máte uzavřený nábor snad se pro mě nějaké uplatnění najde. Na případné otázky rád odpovím.
Porizek

Re: Porizek Holy paladin

Příspěvekod Morya » 06 črc 2011, 19:59

Taaakže,

jsem moc ráda, že jsi si vybral zrovna nás :-)
Za mě jsem jednoznačně pro, on tady pán je skormnej, ale je to človíček, který tahal bohemku, a složil v tbc rojo semihombre a v cata tuto guildu zase obnovil.
Nevim jak jsme na tom s healerama, ale snad bychom ho nekam vmačkli, když dělá na ty směny.

Za velmi málo lidi jsem se tady přimlouvala, ale pořez je pro mě stejná citovka jako amfi, takže prosím prosím gramble :-)
Morya

Příspěvekod Amfi » 06 črc 2011, 20:06

Ahoj draku. Taktiez som rad ze ta znova vidim a budem este radsej ak si spolu znova zahrame. Poreza si pametam ako pana healera. Je to velmi prijemny a rozumny clovek ktory na raidoch zo seba dava vsetko. Mozem iba potvrdit Morcine slova a prihovorit sa za prijatie tohoto draka.
Amfi
Oficír

Příspěvekod ambrus » 07 črc 2011, 01:24

To ze znas Amfiho vpohode ale ze znas carodejku Mory je velke minus :) .Ale jinak mame 3 palaty stoho jeden sem tam maka druhej taky a ja ja docela preferuju dva bublace na raid takze zme strany nejsem proti ale me slovo tu nema velkou vahu pockej cosem napise Gramble tohe postrach healeru.
Ps:mas rad gnomy
ambrus
Guild Master

Příspěvekod ArchWyatt » 07 črc 2011, 02:24

No historie hezká reference taky a mimo jiné potřebuji někdy záskok když chladne moje místo :-D Jsem pro přijetí ;-)
ArchWyatt
Oficír

Příspěvekod Gramble » 07 črc 2011, 03:13

Ahoj, známosti máš u nás hodně silné :)))

Gear mi nepřijde zas tak slabý, 2-3 měsíce si nehrál a máš lepší gear než hodně lidí co se k nám hlásí bez pauzy :) Skill atp - zde dám na tvé reference, když se za tebe zaručují lidé jako Amfi, Mory, tak to je pro mě víc než dostačující

Takže je tu jediný problém - mám aktivě raidující 3 paladiny, plus 1-2 se asi budou po pauze vracet (ale kdo ví, že jo). Ti aktivní ale pracují na směny, stejně jako ty. Každopádně občas by se stalo, že bys zůstal na lavičce (ty nebo někdo z ostatních palátů, samozřejmě). To, že se někdo bude vracet překážkou není, protože budou mít stejnou výchozí pozici jako ty a místo v raidu si musí zasloužit každý.

Takže je to na tobě, pokud je pro tebe ok občas zahřívat lavičku, budu rád když budeš hrát s námi :) Napiš mi tvé rozhodnutí sem a pokud bude souhlasné tak si rovnou napiš ve hře o inv (Gramble, Ambrus, Anubisus, Lusia, Archwyatt, Shopr, Edlik...)

Btw - ty máš oba specy holy a ještě máš alta holy paladina? šmarjá :-D
Gramble
Oficír

Příspěvekod Porizek » 07 črc 2011, 07:24

Zdarek heled jj holy palat me bavi tak mam radsi 2:) odpoledne nebo spis k veceru se zastavim na ts tak se muzem domluvit co a jak pokud tu budes. Musim nejdrive premigrovat tak si chci vse ujasnit abych pak nemigroval zbytecne..

Ps: preferuju gnomky:)
Porizek

Příspěvekod Gramble » 07 črc 2011, 07:48

Porizek píše:Zdarek heled jj holy palat me bavi tak mam radsi 2:) odpoledne nebo spis k veceru se zastavim na ts tak se muzem domluvit co a jak pokud tu budes. Musim nejdrive premigrovat tak si chci vse ujasnit abych pak nemigroval zbytecne..

Ps: preferuju gnomky:)

Není problém, stav se po 19. hodině, v 19:15 začíná raid, tak v 7 můžeme dát poplk :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Morya » 07 črc 2011, 07:50

Porizek píše:Ps: preferuju gnomky:)

hnus toto :-)

Jak jako mínus fáro, že zná mě.... Ti to asi vysvetlím.
Jinak s tim střídaním, Von totiž panaček v bohemce složil druhou desítku a ta jako nechtěný dítě byla skroro lepší než R1 a tu Hero potřebuje jako sul. Btw pořez nabízím ti nádherně zablešenýho locka, kterej je skoro stejnej jako velká čarodějka :-) (heheehe on se vubec nedivil, proč mám dva affli locky)
Takže jak ho znám, tak na střídačce dlouho sedět nebude, jako pana healera ho bud stejně nacpete do 25tky, nebo on si vybere známy a dobrý kusy co nejsou v raidu a na konec dá v instě víc než my :-)
Morya

Příspěvekod Funinqa » 07 črc 2011, 08:17

Morya píše:(heheehe on se vubec nedivil, proč mám dva affli locky)

tak když má dva holypaladiny tak mu to zřejmě přijde normální
Funinqa
Administrátor

Další

Zpět na Úvod&Registrace