[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Porizek Holy paladin - PRIJAT

Porizek Holy paladin - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Re: Porizek Holy paladin

Příspěvekod Gramble » 07 črc 2011, 09:35

Začínám mít pocit, že jsem divnej, když druhého priesta mám na jiném realmu :)))

S tím místem - jednoduchá věc viz Blondýn. Na raid samozřejmě dostávají přednost aktuální raideři s tím, že nováčci dostanou šanci se ukázat a právě na Blondýnovi je vidět, že se dá bez problému z náhradníka dostat až na pevné místo v raidu.
A když tu bude nějaká desítka mimo hlavní raid, tak jen líp, hehe :))
Gramble
Oficír

Příspěvekod Blondýnka » 07 črc 2011, 10:44

Gramble píše:Začínám mít pocit, že jsem divnej, když druhého priesta mám na jiném realmu :)))

S tím místem - jednoduchá věc viz Blondýn. Na raid samozřejmě dostávají přednost aktuální raideři s tím, že nováčci dostanou šanci se ukázat a právě na Blondýnovi je vidět, že se dá bez problému z náhradníka dostat až na pevné místo v raidu.
A když tu bude nějaká desítka mimo hlavní raid, tak jen líp, hehe :))

tyvole co to tu melete o nahradnikovi? :D Ja jsem byl uz v Renu zvykly na misto v raidu, a kdyz jsem nesel, tak meli velke problemy neco zabit:D

btw. jen tak mimochodem mam taky druheho Holy Paladina ;) (ale na horde)
<Blondýnka> lvl85 Paladin <Moonlighting> lvl85 Mage <Vrazedkyne> lvl85 Rogue
Obrázek
Blondýnka

Příspěvekod Gramble » 07 črc 2011, 12:31

Když si přišel do Hera, tak si byl víc na lavičce než v raidu a neodmlouvej :-D
Gramble
Oficír

Příspěvekod ambrus » 07 črc 2011, 13:01

Blondak je proste vterka ale zase je pravda ze na svuj flek dosahl rychle svojim pristupem
Ps:ale ma hroznou hlavu :)
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Kresek » 07 črc 2011, 14:10

Viem, nemam ziadnu pravomoc do toho kecat ale s Rojo Semihombre nemam dobre skusenosti. banda arogantnych a namyslenych ludi. za chrbtom ohovaraju ale do oci nic nepovedia, vid bubinka. s tebou porizek som si vlastne ani nic nepovedal tak nvm ale tak mozme si o tom pohovorit v hre. Rad ta privitam a dufam ze si najdeme niaku vec o ktorej si budeme moct pokecat.
Obrázek
Kresek

Příspěvekod Porizek » 07 črc 2011, 15:14

Kresek píše:Viem, nemam ziadnu pravomoc do toho kecat ale s Rojo Semihombre nemam dobre skusenosti. banda arogantnych a namyslenych ludi. za chrbtom ohovaraju ale do oci nic nepovedia, vid bubinka. s tebou porizek som si vlastne ani nic nepovedal tak nvm ale tak mozme si o tom pohovorit v hre. Rad ta privitam a dufam ze si najdeme niaku vec o ktorej si budeme moct pokecat.

Prijde mi nefer rict o nejake guilde ze je to banda arogantnich a namyslenych lidi v te guilde byli jedni z nej lidi co znam tim myslim hlavne kamarady ktery tu mam... samozrejme obcas se najde jedinec kterej takovej je ale ze by v te guilde bylo vic takovych lidi to nevim.. navic pokud myslis lidi z Uprisingu s kterejma jsme se spojily pri pokusu chodit 25ky tak tam spoustu lidi neznam ale byli u nas cca 3 tydny nez jsme se rozpadly to same Bubinka...pokud vis jeste o nekom jinym o kterym si myslis ze byl arogantni rad si to poslechnu ale soudit guildu podle 1-2 lidi kteri se tam sotva ohraly neni fer... ja myslim ze s komunikaci mit problem nebudem:)
Porizek

Příspěvekod Gramble » 07 črc 2011, 15:19

Souhlas, slučování proběhlo i u nás, taky nás hodnotili podle jednoho člověka a taky se nám to nelíbilo. Btw, Pořízek je přijat (za Hero), zbytek domluvíme ústně, prosím zamkněte to tu
Gramble
Oficír

Příspěvekod Porizek » 07 črc 2011, 15:20

ok diky za prijeti ...s Kresekem si to jeste vyridim:)
Porizek

Předchozí

Zpět na Úvod&Registrace