[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Azrat - PRIJAT

Azrat - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Azrat - PRIJAT

Příspěvekod Azrat » 27 črc 2011, 17:59

Zdravim Guildu H E R O

Me jmeno je Pavel je mi 21 let , bydlim v Mostě hraji vice nez 6 let oficial only

Rad bych k vam s jednim z techto charu podle vasi volby
Holy Paladin Sharkü(Azrat)

Kód: Vybrat vše
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Shark%C3%BC/advanced

Arcane Mage

Kód: Vybrat vše
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Cajda/advanced

mag neni jeste kompletne rdy samozdrejme bych ho dodelal nez bych se ucastnil raidu :twisted:

Zkusenosti s raidy : ve Vanile jsem hral ale bohuzel neraidoval
TBC - karazhan,grull,mag,ssc,tk,hyjal,bt
Wrath - Naxx,Sart,Ulduar,Malygos,ToC,ICC
Cata - BH,BoT,BwD,TfW

Byl jsem v Guildach jako GoL kde jsem pusobil nejakou dobu,Impiks,Not Prepared The Mystique a par dalsich

Co bych mohl Guilde nabidnout ? urcite pripravenost na raidy,schopnost hrat dobre svou classu,urcite vcasne prichody na raidy a urcite mam smysl pro humor.
Bohuzel v posledni dobe me omezuje prace v celku dost kdy jeden tyden mam odpoledni a dalsi tyden ranni o ranni bych byl schopnej tu byt asi tak do 23:00 jelikoz vztavam v celkem nelitostnych hodinach
,o vykendy mam volno . Zde je jen na vas jestli me s timto "handicapem" prijmete
TS je samozdrejmosti

Na jakekoliv dalsi otazky rad odpovim ingame ci zde dekuji za vas ztravany cas =)
Azrat

Re: Azrat

Příspěvekod Gramble » 27 črc 2011, 18:01

Ahoj, v současnosti máme holy paladinů dost, takže bys určitě místo v raidu jisté neměl a těžko bys ho získával. Každopádně gl jinde - co se týká paladina.

K mágovi e ti vyjádří cl rangedů :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 27 črc 2011, 18:10

CO vím tak aktivně raidující jsou dva holly palové plus teď přišel pořez a mágové jsou dva .. tak asi mág by se asi možná uživil ale u pally nevím no počkej na vyjádření CL .. GL :-))
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Gramble » 27 črc 2011, 18:16

Killmepls píše:CO vím tak aktivně raidující jsou dva holly palové plus teď přišel pořez a mágové jsou dva .. tak asi mág by se asi možná uživil ale u pally nevím no počkej na vyjádření CL .. GL :-))

Aktivně raidující máme aktuálně 4 holy paladiny :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 27 črc 2011, 19:34

Gramble píše:
Killmepls píše:CO vím tak aktivně raidující jsou dva holly palové plus teď přišel pořez a mágové jsou dva .. tak asi mág by se asi možná uživil ale u pally nevím no počkej na vyjádření CL .. GL :-))

koho ?? :-)
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod BranMakMorn » 27 črc 2011, 19:35

Killmepls píše:
Gramble píše:

koho ?? :-)

blondynka, archwyatt, górr, porizek
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Killmepls » 27 črc 2011, 19:39

aha gór na toho jsem zapoměl pardon :-P tak asi spíš jak mág tak počkej na amfiho nebo lucku :-))
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Pulnoc » 27 črc 2011, 21:17

Dlouholetej kamos z wowka :) Raidovali jsme spolu kdyz delal CLko v GoLu :) skutecne pohodovej clovek a na raidu s nama uz byl - ted myslim tu 10ku :)
Pulnoc

Příspěvekod Lusia » 28 črc 2011, 18:00

Za mě nejsem proti ale mágů je docela akorád do raidu kolikrát se ani nevejdeme
ale pokud i přes to bys to chtěl zkusit počkat si a vydobít si alespon občas místečko nebo si ho zasloužit osobně nejsem proti :)
PS: stejně jsi chtěl mága začít teprve připravovat ne? ;)
Obrázek

Všichni jsou blázni jen já jsem LETADLO!!! :-)
Lusia
Oficír

Příspěvekod Azrat » 30 črc 2011, 15:39

samozdrejme ze ani prace mi nedovoluje se nejak tlacit do raidu , byl bych rad za raid kdyz bude volno ...samozdrejme ze mi jde o spoustu hutne zabavy :twisted:
/edit: ah sakra moje chary jsou jaksi hole potom co jsem se vratil z chaty :D
Azrat

Další

Zpět na Úvod&Registrace