[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Audie - Enha Shaman - NEPRIJAT

Audie - Enha Shaman - NEPRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Re: Audie - Enha Shaman

Příspěvekod Nico » 01 srp 2011, 18:32

hm kde mas ty 4/7 ve fl? Se Shamanem sem byl pavouka. S palatem sem healoval tanka na hunterovi. Pak sme dali toho s těma honahama jak ho nasměruješ na sopky a posledního jsme dali toho jak se 2 grupy střídaj u krystalu. Jak vidíš tak taktiky z nich mam zažitý. Proč je nemam započítaný v Achivech to se zeptej Blizzu.

dale ani jednou nemas ani na jedne postave zabiteho noveho bosse v bh proc? Z palata ti poslu klidně kalhoty a pásek co mi z něj spadli. Zabil sem ho, ale proč Achiv nemam to netušim.

proc u enha nemas spell hit cap? Koukni na muj gear. Koukni na každou věc co mam a ani jednu nemam tak že bych na ní tratil jak hit / expertise, která je prioritou 1 u enha shamana.

proc sis najednou zvolil enha shamana jako maina? Změna je život. Holy paláta sem měl dost a holy palátu je až moc. Enha sem si zvolik pač mam rád meele agi dps a rogunu mam a druid mě nebere.

uved prosim duvody proc jsi odesel z predchozil guild. Jak sem už jednou uvedl v přihlášce: Se starou G lidi na to prostě neměli. Nej dps na FL 15K mi přijde otřesný. A wipovat celej večer na tom, že někdo nevidí past a vleze do ní a umře, to mě taky nebavilo.

jak to mas s netem, co pc zvlada ti 25man raidy? Kdybych tuhle základní věc k raidovaní neměl, tak ani přihlášku nepodávám.
Nico

Příspěvekod BranMakMorn » 01 srp 2011, 18:59

Nico píše:hm kde mas ty 4/7 ve fl? Se Shamanem sem byl pavouka. S palatem sem healoval tanka na hunterovi. Pak sme dali toho s těma honahama jak ho nasměruješ na sopky a posledního jsme dali toho jak se 2 grupy střídaj u krystalu. Jak vidíš tak taktiky z nich mam zažitý. Proč je nemam započítaný v Achivech to se zeptej Blizzu.

dale ani jednou nemas ani na jedne postave zabiteho noveho bosse v bh proc? Z palata ti poslu klidně kalhoty a pásek co mi z něj spadli. Zabil sem ho, ale proč Achiv nemam to netušim.

proc u enha nemas spell hit cap? Koukni na muj gear. Koukni na každou věc co mam a ani jednu nemam tak že bych na ní tratil jak hit / expertise, která je prioritou 1 u enha shamana.

proc sis najednou zvolil enha shamana jako maina? Změna je život. Holy paláta sem měl dost a holy palátu je až moc. Enha sem si zvolik pač mam rád meele agi dps a rogunu mam a druid mě nebere.

uved prosim duvody proc jsi odesel z predchozil guild. Jak sem už jednou uvedl v přihlášce: Se starou G lidi na to prostě neměli. Nej dps na FL 15K mi přijde otřesný. A wipovat celej večer na tom, že někdo nevidí past a vleze do ní a umře, to mě taky nebavilo.

jak to mas s netem, co pc zvlada ti 25man raidy? Kdybych tuhle základní věc k raidovaní neměl, tak ani přihlášku nepodávám.

k baleroca ti budu verit ale taky se mi tam nezobrazil, beru to jako bug stejne jak boss z bh

no ten spell hit co sem se dival urco nazenes, sice ztratis masterku ale podle armorky jsem videl ze ms na 359 trinektu reforge z hitu do mastery, proto jsem se taky ptal a muzes mi verit ze ja dal spell hit i expe cap na mnohem horsim gearu nez mas ty. takze az na to ok proc ne, jen enha shamany tu vidim komju, rhastacz kteri se stejne malokdy dostanou do raidu , tak nevim jak to tady officiri chteji brat a gearove jsou na tom stejne low jako ty
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod traxxo » 02 srp 2011, 10:15

na skusku urcite, ale co sem ja vobec pisem nemam ttu ziadne slovo , ja len tak :D ...... :D

Obrázek

Dont play with rocks, you cant win.....
traxxo

Příspěvekod BranMakMorn » 02 srp 2011, 12:08

jeste dodatek, ani jednu profesi nemas up a nemas z ni ty bonusy, minimalne ti radim to dodelat a na to ze ti vadi low dmg a nevim takvoe veci je zajimave

+ zcela jasne je to nova postava co jsem si prohlizel a na to jak je nova si tech g skutecne vystridal celkem dost, to uz vsehc byl stejny duvod leavu?

byt to na me, tak si nemyslim ze si to co potrebujeme a to hrace na progres, leda te vzit jako novacka a nechat te nabrat geat, ale takovych hracu za me mame v g plnou zadel

kazdopadne si pockej na rozhodnuti officiru
Naposledy upravil BranMakMorn dne 02 srp 2011, 12:45, celkově upraveno 1
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Killmepls » 02 srp 2011, 12:39

Zlej Strejda Brána .. :-D
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Demonyq » 02 srp 2011, 13:22

Nova krev by se urcite hodila,ALE....takovych jako ty uz u nas par mame a zadny terno to neni,at uz to neumi mačkat,nebo je to kvuli low pc a pripojeni.
Guildy u palata si stridal jako ponožky,se shamikem jsi jeste nemel jako 2mesicni 85 moc sanci.
To ze tady rozepisujes zaklady taktiky neznamena absolutne nic.Tve zkusenosti s Cata,co si budem povidat jsou vseobecne slabe(videl jsi Hmode v BoT a Bwd alespon na videu?)Neni to arogance jako tve odpovedi na otazky Brany,je konstatovani faktu.
Bez dokoncenych boost profesi bych te do raidu samozrejme nevzal,o tom se nemusime bavit.
Snad jsi jsi rozmyslel pred podanim prihlasky do jake guildy se hlasis :-)Gl :twisted:
Naposledy upravil Demonyq dne 02 srp 2011, 13:30, celkově upraveno 1
Demonyq
Náborář

Příspěvekod Edlik » 02 srp 2011, 13:30

Tak jsme to se Shoprem včera probírali a dospěli k názoru, že nepřijat, melee s tvojím gearem a zkušeností máme dost a aktuálně by si více střídal než raidoval, hodně štěstí jinde. prosím lock
Edlik
Oficír

Předchozí

Zpět na Úvod&Registrace