[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Audie - Enha Shaman - NEPRIJAT

Audie - Enha Shaman - NEPRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Audie - Enha Shaman - NEPRIJAT

Příspěvekod Nico » 01 srp 2011, 12:03

Zdravim,
Jmenují se Krištof je mi 19 let a bydlím ve měskě Kladno. WoW hraju už od TBC. Chtěl bych se k vám přidat s Holy Paladinem a Enha Shamikem. Oba dva mám 364 it lvl. Holy Paladina ovládám precizně, stejně jako Enha shamika. Důvod proč chci k vám je že ve staré G se od FL přestalo raidovat pač lidi nechápou základní věc : Pryč z AoE ohňů apd. Na raidy chodím připravený jako zádkaladní věc opravený, s potkama, flashkama a jídlem a včas. Ve FL mám zatím jenom položené 4 bose. Jako maina bych chtěl jet Enha Shamana, ale jestli bude nutno, tak rád pojedu i paláta.Guildy ve kterých jsem byl byly např.: 1. Rojosemiobre 2 R E S E T. Raidovat budu kdykoliv kromě pátku a sobotu, pač to se chodí pít a pařit. V neděli odpoledne cca do 5 hodin jsem na fotbale, ale po 5 jsem ready.
3.Guardians of Lordaeron

Progres:
TBC : MH - clear
BT - clear

WOTLK: Naxx -clear
Uluar -clear
Champion - clear
ICC - clear
CATA: BoT - clear až na Sinestru
BWD - clear
FL - 4 bose

Enha Shaman:
Jméno: Audie
SPec: Enha
IT lvl: 364 (žádný pvp)
LINK : http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... die/simple

Holy Pala:
Jméno: Xize
Spec: Holy
IT lvl: 359
LINK : http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ize/simple

Dále mám eště Xizee pvp rogunu a Nbl DK, ale po těch už lezou pavučiny.

Dále hraju fotbal, aktivně se věnuju sportu. Rád si du někam posedět s přáteli a mezi moje koníčky patří auta a tuning :)
Nico

Re: Audie - Enha Shaman

Příspěvekod Gramble » 01 srp 2011, 12:41

Čauky, za healery bys byl určo na lavičku, nicméně hlásíš se jako dps, tak chvilku počkej než se ti vyjádří CL damážů :)))
Gramble
Oficír

Příspěvekod BranMakMorn » 01 srp 2011, 13:51

hm kde mas ty 4/7 ve fl? vidim bethilaca u shamana a u palata shannoxe a rhynolita, dale ani jednou nemas ani na jedne postave zabiteho noveho bosse v bh proc? porad to muzou byt free tier legy ci ruce

jinak proc u enha nemas spell hit cap? proc nemas zbyle major glyphy u enha? talenty vice mene ok, prime glyphy taky

proc sis najednou zvolil enha shamana jako maina a uved prosim duvody proc jsi odesel z predchozil guild

jak to mas s netem, co pc zvlada ti 25man raidy? ldi kterym to na raidech pada ci pres lagy umiraji, uz tu mame dost :P

tohle mne osobne zajima
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Funinqa » 01 srp 2011, 13:57

BranMakMorn píše:hm kde mas ty 4/7 ve fl? vidim bethilaca u shamana a u palata shannoxe a rhynolita, dale ani jednou nemas ani na jedne postave zabiteho noveho bosse v bh proc? porad to muzou byt free tier legy ci ruce

jinak proc u enha nemas spell hit cap? proc nemas zbyle major glyphy u enha? talenty vice mene ok, prime glyphy taky

proc sis najednou zvolil enha shamana jako maina a uved prosim duvody proc jsi odesel z predchozil guild

jak to mas s netem, co pc zvlada ti 25man raidy? ldi kterym to na raidech pada ci pres lagy umiraji, uz tu mame dost :P

tohle mne osobne zajima

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... a/advanced

taky nemáš zabitého nového bosse v BH tak tu nemachruj
Funinqa
Administrátor

Příspěvekod BranMakMorn » 01 srp 2011, 14:01

nemachruju, ptam sem, nevim totiz o kazdem bugu ,dik za info
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Edlik » 01 srp 2011, 14:46

no já ho bráno taky ještě nezabil a přitom z něj mám kalhoty :D

jinak jsem pro na zkoušku, pokud nějak uspokojivě odpovíš na bránovy dotazy, každopádně počítej, že i melee dps tu je dost a spotů v raidu málo, takže si svoje místo budeš muset odsedět na lavičce a následně zasloužit v raidu
Edlik
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 01 srp 2011, 15:10

na ně se vykašli nejdůležitější otázka ... koukáš na anime popřípadě hentai ?? co co ?? :-P

Jestli ano posílej linky a pak odpovídej na jejich otázky :-D
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Shoper » 01 srp 2011, 15:36

no a uplne pro nejsem dej nam par dni na rozmyslenou a pak ti dam echo poradim se s edlou diky
Shoper
Oficír

Příspěvekod Lusia » 01 srp 2011, 15:37

pisu zase od lucika pocitace takze tusem na jeji nick.Jako je urco zasadni doplnit si spell hit ale zase nato co mas to docela ujde.Jinak nebudu nic nalhavat kdyz pise Edla ze ti da sanci nejsem proti.Je proste treba raid provetrat protoze dmg cotu je je hrozna a chceto trochu zvednout takze dopis nejake veci co chtel brana.Jinak vehre se pak dohodni Edlikem nebo Shoprem.
Velky meda beda Ambrus
Obrázek

Všichni jsou blázni jen já jsem LETADLO!!! :-)
Lusia
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 01 srp 2011, 16:43

lol fároš už zas dostal bann na ucet protože otravoval malý chlapečky .. fáro že se neponaučíš.. :-D
Obrázek
Killmepls

Další

Zpět na Úvod&Registrace