[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Skya Blood/Frost DK - PRIJAT

Skya Blood/Frost DK - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Skya Blood/Frost DK - PRIJAT

Příspěvekod Skya » 14 srp 2011, 18:44

Zdravim :)

Takze jmenuju se Kuba a bydlim momentalne v Brne, kde taky studuju ted uz to bude tretim rokem ;) wow jsem zacal hrat uz vic jak dva roky zpatky jeste na free, na offi jsem zecal hrat ne-az-tak-nedavno.
Co se tyce vasi guildy, tak mi jde o char Skya, coz je 85 lvl blood DK s frost offspecem, ktereho momentalne hraju jako maina :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... a/advanced

Doexpeny je asi pred mesicem a neco, i tak uz mam patnact dni played a 6/7 firelands down, a ragnaros pri nejlepsim pokusu na 18 %. pokud jde o drivejsi content tak tam jsem dosahl 5/13 HC v T11 jeste pred patchem, ale to bylo s mym byvalym mainem ( http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... a/advanced ), ktereho uz ale hraju jen rekreacne :) Jeste predtim jsem prosel kompletni TBC, z toho druhou pulku jsem i progresoval, z wotlku mam odprogresovano naxx, eoe a os, vsechno ve 25kach. (Bohuzel pred cata vsechno na free)

Driv jsem raidoval na horde a to v guilde Death Bearers, nicmene po rozpadu tamni raidovaci skupiny sme se jeste ze dvema kamosema rozhodli zkusit stesti na alianci. Vas jsem si vybral protoze za ten tyden a neco co tu jsem tak jsem poznal od vas super lidi se kteryma me bavi hrat (Nëya, Pulnoc, Archwyatt), a rad bych takovych poznal vic, a navic vim ze mate dobry proggres ;) nabidnout vam muzu sebe jakozto dobreho hrace ktery neopakuje chyby a ma vydrz, rad se uci a hrat ho bavi.

Cas na raidovani mam vicemene porad, o prazdninach i ve skole, na druhou stranu, kdyz uz ho mam tak cekam ze ho i vyuziju.

TS3 mam i umim pouzivat :)

Nic vic co bych sem mel napsat me ted z fleku nenapada, kdyztak se ptejte, odpovim na vsechno ;)
Skya

Re: Skya Blood/Frost DK

Příspěvekod Nëya » 14 srp 2011, 18:59

Tak co se tyce tohodle clovicka tak nemam námitek ohledne chovani nebo prace v raidu.
Slozil jsem dost raidu / dungu a musim priznat ze vi o cem to je a myslim ze neni obcas mit tanka navic na skodu ;))
Nëya

Re: Skya Blood/Frost DK

Příspěvekod ambrus » 14 srp 2011, 19:23

protoze momentalne sme jen dva tanci dam ti sanci.Na muv vkus davat talenty do frostu uz moc neleti ale jeto tvoje vec takze zme strany te vezmu ale pocitej stim ze zezacatku te vezmu na farmu a jak se ukazes tak pak progres jak ses pro napis si ve hre o inv
ambrus
Guild Master

Zpět na Úvod&Registrace