[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Xyxel - retri paladin - PRIJAT

Xyxel - retri paladin - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Xyxel - retri paladin - PRIJAT

Příspěvekod Megon » 27 srp 2011, 17:36

Zdravím ,nejprve bych se rad predstavil, jmenuji se Michal, je mi 24 let a pochazim z Ostravy, momentalne zamestnany (kratky , dlouhy tyden ).

K postavě: nick je Xyxel ,před transferem na tento server to byl nick Megon. Momentálně retri (7/2/32 ) ktery me bavi ,v pripade potreby jsem ale ochoten i healovat.

Equip: No ten zatim neni nijak svetovy ale je to dane tim ze jsem dingnul teprve pred tydnem a diky prace a pekneho pocasi nebyl tak velky cas na wow a o nedostatkach ktere tam jsou samozrejme vim. Co se tyce chybejiciho enchantu na wristech a ruznych reforgu: nepodarilo se mi zatim sehnat zadneho enchantera ktery by byl ochoten nebo vubec umel 50str na wristech a do reforgu se samozrejme chystam ,jenom jsem cekal az budu mit trochu ustaleny equip a nebudu menit kazdy den nektery z itemu http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Xyxel/simple

Zkusenosti: Wow jsem zacal ,da se rict od uplneho vzniku ,tehdy jsme zacal hrat s priestem (Shadyward ) v guilde TTH a byl jsem soucasti vubec prvniho jejich raidu v MC.A az po vydani prvniho datadisku jsem rerolnul na paladina.Odprogresovane mam ze 40man a 25 man temer vse az po ulduar ,kde jsem musel z pracovnich duvodu z wowem prestat. Guild nebylo mnoho v TTH jsem byl az do jejiho prvniho rozpadu a pote po nekolika pokusech a rozpadu jinych guild se podarilo slozit KoH ,ktera ale po par rozporech a prenechani guildy ke spojeni k vae victis zanikla a ja dostal moznost raidovat v guilde Equilibrium ,kde jsem v dobe progresu HC ulduar s wowem musel skoncit....

V Guilde znam spoustu lidi ovsem nevim kdo jeste z nich hraje a kdo ne. Ve hre potkavam vetsinou pouze komju ....

Duvod proc byste me meli prijmout? Narovinu vim ze je spoustu zaporu napr. gear, zkusenosti s cataclysm instancema ,hodne palatu v guilde co jsem koukal. Urcite nekdo zmini ze jsem prestal hrat. Na druhou stranu umim projevit snahu a myslim si o sobe ze nejsem spatny hrac ,nebudu se nikam cpat a ani nechci s timhle gearem ,chci byt jenom soucasti nake vetsi guildy ve ktere bych se casem treba nejak uplatnil ,jdu tady predevsim za tim ze tu snad najdu lidi se kteryma jsem kdysi hraval a se kteryma me ta hra proste bavila. Samozrejme znam pozadavdy vase guildy a v pripade vaseho nezajmu ze tyto pozadavky nesplnuji alespon dekuji za odpoved.
Megon

Re: Xyxel - retri paladin

Příspěvekod Edlik » 27 srp 2011, 18:06

ahoj, jsem trochu na rozpacích co napsat, pěkná přihláška ale bohužel zkušenosti a gear mizernej, takže do raidu se hodně dlouhou dobu nedostaneš, každopádně jsem pro to ti dát šanci, pokud se najde někdo z tvých bývalých spoluhráčů, kdo se za tebe přimluví
Edlik
Oficír

Příspěvekod Liandre » 28 srp 2011, 11:46

momentalne dva aktivne hrajici retri palati,navic jeden kvalitni se vrati co nevidet (cca za 2 tydny)..navic nevim jestli si zrovna byl v BG nez si odlognul, nebo to co mas na sobe povazujes za pve gear..jako i na blackwing descent je to hodne slabe..a 353 Il veci ze zandalari se ti vyplati vice nez ty pvpckove

kazdopadne nejsem proti ho prijmout a az si dobere equip dat mu sanci..chce to jeste par hccek,dokoupit nake ty veci za valory,trosku maknout na reputaci a semtam se zucastnit nakeho toho pugu treba do bastion of twilight (v gilde par lidi sklada celkem kvalitni alt runy)

pro,ale na raid v zadnem pripade jeste..
Naposledy upravil Liandre dne 28 srp 2011, 19:01, celkově upraveno 1
Liandre

Příspěvekod Lusia » 28 srp 2011, 14:37

Osobně si tě tak nějak pamatuju co vím byl jsi i ochotny pomoc s healem když bylo třeba
do raidu to samozdřejmě opravdu není a jak říkají kluci dlouho nebude ale nikdy neřikej nikdy co? :D
a pokud budeš mít snahu na sobě pracovat ........
ale pokud si mě pamatuješ ...jsem pro ;)
ale osobně jsem kaster a nemám do toho co mluvit :o
Obrázek

Všichni jsou blázni jen já jsem LETADLO!!! :-)
Lusia
Oficír

Příspěvekod Megon » 28 srp 2011, 23:29

Luco taky si te pamatuju ( mage ) ....co se tyce toho co tu bylo zmineno ,tak ja s tim taky i pocitam ... jsem ani neuvazoval ze bych se do nakeho z vasich raidu ted dostal ,chtel byt jenom soucasti neceho vetsiho ,kde bych treba casem mohl byt uzitecny. Tuhle postavu jsem doleveloval teprv pred tydnem ,navic zrovna ted jsem mel dlouhy tyden a toho casu moc nebylo ,takze repky a hcka a podobne urcite dodelam a projdu
Megon

Příspěvekod BranMakMorn » 28 srp 2011, 23:33

Megon píše:Luco taky si te pamatuju ( mage ) ....co se tyce toho co tu bylo zmineno ,tak ja s tim taky i pocitam ... jsem ani neuvazoval ze bych se do nakeho z vasich raidu ted dostal ,chtel byt jenom soucasti neceho vetsiho ,kde bych treba casem mohl byt uzitecny. Tuhle postavu jsem doleveloval teprv pred tydnem ,navic zrovna ted jsem mel dlouhy tyden a toho casu moc nebylo ,takze repky a hcka a podobne urcite dodelam a projdu

naznacujes ze to je nova postava .... proc chces zrovna hrat palata?
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Megon » 28 srp 2011, 23:44

BranMakMorn píše:
Megon píše:Luco taky si te pamatuju ( mage ) ....co se tyce toho co tu bylo zmineno ,tak ja s tim taky i pocitam ... jsem ani neuvazoval ze bych se do nakeho z vasich raidu ted dostal ,chtel byt jenom soucasti neceho vetsiho ,kde bych treba casem mohl byt uzitecny. Tuhle postavu jsem doleveloval teprv pred tydnem ,navic zrovna ted jsem mel dlouhy tyden a toho casu moc nebylo ,takze repky a hcka a podobne urcite dodelam a projdu

No tim jsem nechtel naznacit ze je to nova postava ..... za tuhle postavu hraju nekolik let ,jsem se kvuli praci na chvili musel vzdat wowka pred vydanim datadisku a ted jsem se zase vratil ,tenhle mesic koupil catalysm a doleveloval tech 5 lvlu. Myslim ze jsem to psal ve svoji prihlasce. Asi si me spis spatne pochopil nebo jsem to nesikovne napsal...
Megon

Příspěvekod BranMakMorn » 28 srp 2011, 23:45

Megon píše:
BranMakMorn píše:

No tim jsem nechtel naznacit ze je to nova postava ..... za tuhle postavu hraju nekolik let ,jsem se kvuli praci na chvili musel vzdat wowka pred vydanim datadisku a ted jsem se zase vratil ,tenhle mesic koupil catalysm a doleveloval tech 5 lvlu. Myslim ze jsem to psal ve svoji prihlasce. Asi si me spis spatne pochopil nebo jsem to nesikovne napsal...

ok v poho spatne sem cetl asi
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Demonyq » 29 srp 2011, 20:46

Pekna prihlaska,gear adekvatni played-time,povolani dotazeny a k dispozici....
Nicmene jako"naborář-lustrátor"me to nedalo a i kdyz pamet stara blba horsi nez drive :twisted: > lide se nemení,takze za me :arrow: NE (me slovo nic neznamena)
Funi vyjadri se,pac si mozna vzpomenes lepe než co ja zjistim.
Jul 22, 2009 Xyxel left guild E q u i l i b r i u m
May 6, 2009 Xyxel changed guild Knights of Hellfire with E q u i l i b r i u m
Mar 29, 2009 Xyxel changed build from 0/0/0 to 0/5/66
Mar 29, 2009 Xyxel joined guild Knights of Hellfire
Demonyq
Náborář

Příspěvekod Megon » 29 srp 2011, 21:26

Demonyq píše:Pekna prihlaska,gear adekvatni played-time,povolani dotazeny a k dispozici....
Nicmene jako"naborář-lustrátor"me to nedalo a i kdyz pamet stara blba horsi nez drive :twisted: > lide se nemení,takze za me :arrow: NE (me slovo nic neznamena)
Funi vyjadri se,pac si mozna vzpomenes lepe než co ja zjistim.
Jul 22, 2009 Xyxel left guild E q u i l i b r i u m
May 6, 2009 Xyxel changed guild Knights of Hellfire with E q u i l i b r i u m
Mar 29, 2009 Xyxel changed build from 0/0/0 to 0/5/66
Mar 29, 2009 Xyxel joined guild Knights of Hellfire

Nak nerozumim co si tim chtel rict ....
Megon

Další

Zpět na Úvod&Registrace