[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Enha Shaman - PRIJAT

Enha Shaman - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Enha Shaman - PRIJAT

Příspěvekod Hasteron » 15 zář 2011, 21:16

Hasteron, (Resto/Enha) , 60d 3h . (totoje druhy učet jinak jsem hral jeste na klasiku jiný učet a ten jsem hral než vyšel TBC)

More drama please (burning blade) a odchazim kvuli tomu že guild leader nebere ohledy na guildu ale využívá ji jen pro sebe (je to ten tip kterej když DPS točí 12K misto toho aby točili minimálně 18K to svede na healery že jim dochází mana a že to neuhealujou)

Muj interfacehttp://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222306_1610921927382_1666263089_1228670_2845412_n.jpg je to trochu starši a na restaka ale nic se nezměnilo. No zakladem je Quartz , pak pouzivam pitbull a hlavbe DBM. Mam rad když mam na obrazovce přehled pak to hned jde lepe. No pak adony na hlidani aggra a nez to přčibylo do wowka tak Power auras classik.

Skončil jsem u Majordoma jinak mam vše co se normal týče zbytek se mužete kouknout na WoW Armory http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Hasteron/advanced

Equip mam horší jelikož jsem převážně byl potřebovanej jako heal ale je možný dozbýrat equip na cementa a plně se mu věnovat.

Na kompu jsem skoro pořad a když mě někdo potřebuje a třeba nejsem doma a zavola mi na mobil tak jsem schopnej v co nejkradší době dorazit. Ale jediny co je malej problem je že někdy jsem od (pá do neděle mimo komp ale v neděli se vracim kolem 6-8 hod. ale to vim několik tejdnu dopředu kdy nebudu jinak jsem stale na přijmu) Take mam už zkušenosti s DKP systemem.

Děkuji za vaš čas a doufam že se budu moct stat členem vašeho skvěleho týmu :) Haste
Hasteron

Re: Enha Shaman

Příspěvekod Hasteron » 15 zář 2011, 21:58

Ještě doupravuju reforge jen na to musim vydělat všechny prach jsem tad vrazil do ruznejch zaležitosti.
Hasteron

Příspěvekod ambrus » 15 zář 2011, 23:29

sem stebou kecal vehre a protoze nam odesel jedinej enha sama tak dostanes sanci jasny je ze dobrat equip za valory budes muset sam takze zme starny prijat ale pockej jeste cosem da officer ML
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Hasteron » 15 zář 2011, 23:45

Jinak se musim teď omluvit, děda má pozitři narozeniny takže tu v sobotu nebudu. Ale na emailu jsem porad (Mr.Rarach@gmail.com) Jinak zadnou jinou absenci nemam jsem doma pořad (pokud nejsem rano ve škole)
Hasteron

Příspěvekod Edlik » 16 zář 2011, 01:58

no enha šamík se hodi, ale měl by vypadat trochu jinak, gear děsnej, proč po 1/4 roce od vydáni patche nemáš věci za valory? zkušenosti slabý, přihláška zváštní, je z ní přímo cítit, že to píše hodně mladej člověk
docela by mě zajímal názor brány, za mě zatím ne, ale hlavní slovo bude mít shopr a méďa béďa
Edlik
Oficír

Příspěvekod BranMakMorn » 16 zář 2011, 07:10

Edlik píše:no enha šamík se hodi, ale měl by vypadat trochu jinak, gear děsnej, proč po 1/4 roce od vydáni patche nemáš věci za valory? zkušenosti slabý, přihláška zváštní, je z ní přímo cítit, že to píše hodně mladej člověk
docela by mě zajímal názor brány, za mě zatím ne, ale hlavní slovo bude mít shopr a méďa béďa

muj nazor je tento: gear ma tak tragicky protoze se i sam minuje ze to vse bral do healu, btw. rad bych ten gear videl, dale bych rad vedel proc gemujes haste, a proc mas agi enchant na rukou a nohou , hl na feetech ten s minor speedem, talenty jsou ok, glyphy cca taky , i kdyz ja bych dal wf misto feral spiritu a pak samozrejme profese, skinnig bych urcite vymenil, crit neni to co bych shaman nutne potreboval a chybelo mu to, je hodne lepsich profesi
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Hasteron » 16 zář 2011, 09:04

=>Edlik: ano je mi 19 a zkušenosti mam do začatku WOTLK do teď (jinak clasik jse hral a skončil jsem po tom co vyšel TBC) ano sam přiznavam že gear mam slabej protože jsem od CATA z 80% Resto a enha jsem měl jen na Q.

=>BranMakMorn: muj resto shamik je ILVL 370 (přez výkend bude nahozenej na WoWarmory resto gear) Jinak s kamenama máš pravdu. Je to moje chyba ten haste, asi jsem ho přehledl když jsem něco zkoušel, ale to bude hned napraveno. jinak snažim se co nejbliže splňovat forka + muj vlastní styl (forko: www.mmo-champion.com) a skining mam jen kvuli guildě jelikož jsem tam byl jedinej plně aktivní LW+SIKN (předtim jsem měl HERB+ALCHY)
Hasteron

Příspěvekod BranMakMorn » 16 zář 2011, 09:17

Hasteron píše:=>Edlik: ano je mi 19 a zkušenosti mam do začatku WOTLK do teď (jinak clasik jse hral a skončil jsem po tom co vyšel TBC) ano sam přiznavam že gear mam slabej protože jsem od CATA z 80% Resto a enha jsem měl jen na Q.

=>BranMakMorn: muj resto shamik je ILVL 370 (přez výkend bude nahozenej na WoWarmory resto gear) Jinak s kamenama máš pravdu. Je to moje chyba ten haste, asi jsem ho přehledl když jsem něco zkoušel, ale to bude hned napraveno. jinak snažim se co nejbliže splňovat forka + muj vlastní styl (forko: http://www.mmo-champion.com) a skining mam jen kvuli guildě jelikož jsem tam byl jedinej plně aktivní LW+SIKN (předtim jsem měl HERB+ALCHY)

ok jeste me zajimaji ty enchanty na hand a feet proc si zvolil je a ne jine, pripadne jake jine
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Shoper » 16 zář 2011, 09:28

ono uprimne hledame lidi s gearem na HC ale jelikoz za tejden nebo kdy vyjde ten patch co to vsechno ponerfuje jak svin tak ti tu moznost dam jen necekej ze te vezmu na progress a ocekavam od tebe vlastni pristup tj doplnit vsechno za valory jelikoz cap si muzes udelat i bez raidu pak by asi nebylo od veci vymenit ten skining ale to si myslim neni tak hrozny crit se neztrati a uvidime jak si budes treba na normy stat asi nebudes chodit kazdej raid ale na par normu az ten gear aspon trouchu dodelas se urco dostanes a pak ukazes co v tobe je takze za me PRO na zkusebni dobu
Shoper
Oficír

Příspěvekod Edlik » 16 zář 2011, 10:14

Hasteron píše:=>Edlik: ano je mi 19 a zkušenosti mam do začatku WOTLK do teď (jinak clasik jse hral a skončil jsem po tom co vyšel TBC) ano sam přiznavam že gear mam slabej protože jsem od CATA z 80% Resto a enha jsem měl jen na Q.

jaký jsou tvý zkušenosti s Naxxem, když si ho poprvé zabil 24.5.2011?
jaký jsou tvý zkušenosti s Ulduarem, když si ho poprvé zabil 17.5.2011?
jaký jsou tvý zkušenosti s ToC, když si ho poprvé zabil 14.6.2011?
jaký jsou tvý zkušenosti s IC, když si ho poprvé zabil 1.3.2011?
v cata si nezabil jedinej HM
pokud si měl enha jen na Q, jaký jsou tvoje zkušenosti jako enha? a proč se hlásíě jako enha a ne jako healer? ale jak shopr tak faros ti chteji dat sanci, takže jsem přehlasován :-)
Edlik
Oficír

Další

Zpět na Úvod&Registrace