[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Human Priest PRIJAT

Human Priest PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Human Priest PRIJAT

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 01:01

Název postavy: Blugwin , Blaron
Class: Priest-Holy/Shadow / Mage-Arcane/Frost
Věk:01.01 (16)
Profil postavy (armory): MAIN=Priest- http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... win/simple
ALT=Mage- http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ron/simple (jen chci upozornit expil jsem pomoci sluzbe Recruit a Friend)
Něco málo o sobě : Jmenuji se Bogdan jsem Russ , Jsem pohodovej kluk rad si snekym povidam (kecam). ( nekdy mi nejde zavrit tu moji hobicku ) Rad pomuzu jestli muzu. Dal az pak...(doufam ze u vas se neobjevuji priznaky rassismu jako v my skole ze ktery hodlam odejit z tohoto duvodu)
Co můžeš nabídnout guildě a co od ní očekáváš? Guilde muzu nabidnou zabavu, od guildy ocekavam dobrou komunitu slusnych lidi..
Znáš někoho v guildě, kdo by tě mohl doporučit? Bohuzel neznam.

Máš jiné záliby nebo aktivity, které by ti mohly zabránit raidovat? V Dannou chvyli ne.
Máš Teamspeak a v případě nutnosti u nějakého encounteru jsi schopný používat mikrofon? Ano mam teamspeak i microfon , ale nevim proc mi ten microfon strasne blbne, vydava divne zvyku na jine strane.. Uz jsem zkousel zmirnit citlivost ale nic. Pouzit ho samozrejme muzu kdyz lidi chtej prijit o sluch ..
Jak by si zhodnotil spolehlivost svého internetového připojení(popř. spolehlivost svého pc>padání hry) během wow na stupnici od 1 do 10? (Přičemž 10 je nejvíce spolehlivé, bez jakýchkoli obtíží a 1 znamená nespolehlivé připojení, časté výpadky ať už internetového spojení nebo pc) : dal bych tomu tak 8.5
Kolik hodin denně průměrně strávíš u WoW? Jak kdy,, hraju spis vecer tak kolem 19:00 - 23:00 +-
Vyhovuje mi raidovat kazdy den v tydnu..

Před kolika lety(popř.měsíci) jsi začínal(a) s WoW? 3roky +- s prestavkami.
Co považuješ za svůj největší úspěch ve WoW? ani nevim.
Uveď jména předchozích guild a důvod odchodu. Invariable, hodlam z ni odejit kvuli chovani nekterych jedincu v R2 + Raid Leadra... (moc si dovolujou)(vzdy za vse muze heal podle nich) Doufam ze u vas to tak neni bez duvodu...

ODPOVEDI
a) Jsou pro tebe předem naplánované guildovní raidy důležitější, než arény či BGčka? Ano
b) Vydržíš na raidu o půl hodiny déle pokud je neplánovaně prodloužen(např. do 23:30)? Ano
c) Najdeš si čas na přečtení taktiky/shlédnutí videopříručky na bosse na kterém si nikdy předtím nebyl ještě před raidem? Ano (mam na to specialni web s video taktikami,, Russky)
d) Jsi si jistý(á), že talenty/glyphy, které máš jsou pro vykonávání tvé úlohy při raidování (v PvE) ty nejlepší možné? Ne , ale jsem ochotny predelat vse co je vneporadku, pouzivam pro EQ Postav Web Askmrrobot.com (uz zacinam vahat ze mi tam radej u holy priesta vsechno reforgovat do mastery)
e) Je pro tebe důležité mít celý equip oenchantovaný, ogemovaný a reforgnutý na staty, které tvému specu vyhovují nejvíce? Ano
f) Považuješ postavu s kterou se k nám hlásíš za tvou hlavní? Popř.Dostane přednost před všemi ostatními pokud jich máš více? (pokud raiduješ za jiné postavy, popř. v jiných guildách na tomto nebo na jiném realmu, tak by bylo slušné je uvést zde nebo pro zachování diskrétnosti whispnout někomu z vedení) Ano
g) Dotaz jen pro Class schopné Tank/Heal: Jsi ochotný(á) přizpůsobit se momentálním potřebám své guildy občasným respecem na spec, který je zrovna potřeba? (např. dps->heal; dps->tank; či obráceně) Ano

!!!UPOZORNENI!!! PRIHLASKA JE NAPSANA I DO GUILDY NOCNI HLIDKA. Z DUVODU HLEDANI NOVE GUILDY PRO PRAVIDELNE RAIDOVANI!!!DEKUJI ZA POCHOPENI
Blugwin

Re: Human Priest

Příspěvekod Gramble » 10 lis 2011, 09:06

Ahoj, pls odlogni v healerském gearu, pokud se hlásíš jako healer.

Můžeš ještě trochu rozepsat jak si RL dovoluje, jak dlouho to trvá a o co přesně jde?
Gramble
Oficír

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 09:19

tohle je healerskej gear.. jen jsem prenastavoval talenty u shadow a zapomel si zmenit zpatky spec... ale vim ze ty talenty menej vsechny staty.. tak se odloguju odpoledne.. protoze ted jsem na mobilu. diky
Blugwin

Příspěvekod Pasha » 10 lis 2011, 10:04

jen se zeptam , proc kdyz je to tvuj main nemas nakoupeny VSECHNY veci za valory tedy 378 ilvl a vsechny veci u molten offensive vendoru tedy 365 ilvl , v dnesni dobe nemusis ani vstoupit do FL raidu staci chodit LFG a behem 3-4 tydnu mas 1/2 gearu 378ky a zbytek kdyz nagrindis zase behem cca 3-4 tydnu questy/marky z molten offensive tak gear ilvl 365 => pouze ramena a hlava je slot kde sezenes veci az z raidu

musis si uvedomit , ze chodime pouze HC a zrovna role healera je dost dulezita aby sel do raidu clovek co nezna taktiku (realne ne nastudovane) a navic ma gear pro obyc BwD , navic me osobne vzdy lidi co si nejsou schopni/ochotni zajistit gear vlastni cestou nez lootovanim v raidu dokazali ze v samotnem raidu se jen vezou misto aby tahli raid

nejsem oficir ale osobne me nezajima proc odchazis apod. veci ktery si muzes do prihlasky "vymyslet" spis duvod proc se o svoji postavicku nestaras a priesta vybavove "vcera jsem dingnul" chces rovnou do HC FL

neber to jako utok na tebe jen pokud muzes lepe vysvetlit gear statut tveho priesta , diky
Pasha

Příspěvekod Gramble » 10 lis 2011, 12:56

Vidíš Pasho, a mě třeba zajímá jak je na tom s komunikací s ostatními členy raidu, jak moc chytá emo, co ho tak pobouřilo že leavuje guildu atp. Gear je jedna věc, jestli ten člověk bude použitelný do raidu druhá. Ale věřím že odpoví na vše :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Kresek » 10 lis 2011, 14:27

som sa chcel spytat to iste co pashaa :D len ma zaujima, preco nemas 7,5% haste. Jednou z moznosti u priesta je 7,5% haste s5% haste raid buffom koli extra ticku renew, alebo ides cisto haste. ty nemas ani jedno.
Obrázek
Kresek

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 15:13

Pasha píše:jen se zeptam , proc kdyz je to tvuj main nemas nakoupeny VSECHNY veci za valory tedy 378 ilvl a vsechny veci u molten offensive vendoru tedy 365 ilvl , v dnesni dobe nemusis ani vstoupit do FL raidu staci chodit LFG a behem 3-4 tydnu mas 1/2 gearu 378ky a zbytek kdyz nagrindis zase behem cca 3-4 tydnu questy/marky z molten offensive tak gear ilvl 365 => pouze ramena a hlava je slot kde sezenes veci az z raidu

musis si uvedomit , ze chodime pouze HC a zrovna role healera je dost dulezita aby sel do raidu clovek co nezna taktiku (realne ne nastudovane) a navic ma gear pro obyc BwD , navic me osobne vzdy lidi co si nejsou schopni/ochotni zajistit gear vlastni cestou nez lootovanim v raidu dokazali ze v samotnem raidu se jen vezou misto aby tahli raid

nejsem oficir ale osobne me nezajima proc odchazis apod. veci ktery si muzes do prihlasky "vymyslet" spis duvod proc se o svoji postavicku nestaras a priesta vybavove "vcera jsem dingnul" chces rovnou do HC FL

neber to jako utok na tebe jen pokud muzes lepe vysvetlit gear statut tveho priesta , diky

Takze .. Nemam nakoupeno protoze jsem mel pauzu. a za 2 denne se prihlasim do ZG/ZA asi 15x a projdu ho dokonce tak mozna 3,4x.. A to ze te nezajima proc odchazim je mi divne.. kazdou guildu zajima duvod leavnuti. + Jsem chtel nafarmit ten EQ , ale cekal jsem az pujde guilda .. protoze kdyz jsem chtel jit z pugem tak se urazeli a davali demote. Proste takovou jsem mel spolehlivou guildu. za celou dobu co jsem snima byl jsem nebyl snima ani 1 BWD/BOT, Dingnul jsem 01.01.2011 (narozeniny) Kdyz jsou prihlasky pomoci FORA tak mate byt pripraveni ze 50% co tu pisou je vymsl. V tyhle prihlasce je popsana PRAVDA ber to jak chces.

Kresek píše:som sa chcel spytat to iste co pashaa :D len ma zaujima, preco nemas 7,5% haste. Jednou z moznosti u priesta je 7,5% haste s5% haste raid buffom koli extra ticku renew, alebo ides cisto haste. ty nemas ani jedno.

Protoze s kazdym parche se neco meni , a nejak rok jsem na free hral za shadow, na offi jsem si pomocir sluzby RaF z kamosem vyexpil priesta holy. A pro jeho Gearovani pouzivam web http://www.askmrrobot.com .. A vim ze potrebuju haste. Psal jsem ze vsechny nedostatky opravim. Hlavne potrebuju poradit . Snad jsem na vse odpovedel.

Gramble píše:Vidíš Pasho, a mě třeba zajímá jak je na tom s komunikací s ostatními členy raidu, jak moc chytá emo, co ho tak pobouřilo že leavuje guildu atp. Gear je jedna věc, jestli ten člověk bude použitelný do raidu druhá. Ale věřím že odpoví na vše :)

Ja komunikuju uplne bez problemu, a nastvalo me v minule guilde to ze jsem se napojil na TS3 a slysim jak si me pomlouvaj ze pru jsem prij*** protoze pred raidem jsem potreboval restart pc. Pritom jsem to napsal do /raid... Napsal jsem GuM aby si sklidnil ****(oficira) GuM proignoroval. Tak moje reakce je Leave.

Jestli jsem na neco neodpovedel tak se omlouvam .. bylo tech otazek hodne na me :)
Hlavne si nemyslete ze jsem nastvanej (ani nevim zceho) nebo tak jen nepouzivam moc Smile. Podle me jsem snad vsechno vypsal v prihlasce . :)
Blugwin

Příspěvekod Pasha » 10 lis 2011, 16:05

Blugwin píše:A to ze te nezajima proc odchazim je mi divne.. kazdou guildu zajima duvod leavnuti.

jak jsem rikal pro me osobne to neni dulezite z duvodu , ze do prihlasky muzes napsat cokoliv , ani me nezajima GEAR jako takovej jako spis to proc alti vsech lidi v guilde kteri dingnuli max. pred 2 tydny maji podobny/lepsi gear jak ty ktery rikas zes dingnul 1.1.2011

ja dokonce nemam vubec problem nabirat novy lidi , brat uplny novacky do raidu apod. ja mam spis problem ze jsme se zasekli na ragnarovi hc :-) a vypada to ze se to nijak nevyresi :|
Pasha

Příspěvekod Blugwin » 10 lis 2011, 16:48

Pasha píše:
Blugwin píše:A to ze te nezajima proc odchazim je mi divne.. kazdou guildu zajima duvod leavnuti.

jak jsem rikal pro me osobne to neni dulezite z duvodu , ze do prihlasky muzes napsat cokoliv , ani me nezajima GEAR jako takovej jako spis to proc alti vsech lidi v guilde kteri dingnuli max. pred 2 tydny maji podobny/lepsi gear jak ty ktery rikas zes dingnul 1.1.2011

ja dokonce nemam vubec problem nabirat novy lidi , brat uplny novacky do raidu apod. ja mam spis problem ze jsme se zasekli na ragnarovi hc :-) a vypada to ze se to nijak nevyresi :|

Ja vim no, jak rikam snazim se chodit za/zg ale vzdy chytnu nejake lidi se kterymi sundam max 1 bosse,,, jo a zapomel jsem ze kdyz jsem expil mel jsem vplanu jet PVP. Ale prestalo me bavit tak jsem mel pauzu od wow a hral CS 1.6 :) Jinak jestli nemam sanci se kvam dostat tak to tak napiste diky.
Blugwin

Příspěvekod Gramble » 10 lis 2011, 19:13

Kresek píše:som sa chcel spytat to iste co pashaa :D len ma zaujima, preco nemas 7,5% haste. Jednou z moznosti u priesta je 7,5% haste s5% haste raid buffom koli extra ticku renew, alebo ides cisto haste. ty nemas ani jedno.

Nemusíš mít 7.5 na další renew tick, stačí ti 4.11%, pokud máš další z talentů (3%) a z raidu (5%). Ale samozřejmě u holy je víc haste jedině k dobru.

Blugwine, zmiňuješ askmrrobot.com, ale vždyť ty nemáš talenty podle tohodle webu...? Jak to tedy je? Abys rozuměl, potřebujeme do guildy člověka, který se ve své postavě vrtá, snaží se být co možná nejlepší, navíc který je ochotný upravit spec dle potřeb raidu, dokáže si svůj build obhájit atp. Jelikož je tohle místo, kde nás o tom musíš přesvědčit, tak se tu ptáme :)))
Hlavní slovo budou mít stejně oficíři healu.

Zkusím to prozatím nějak v sumě:

1. proč máš aktuální talent strom pro holy?
2. co prioritizuješ v gearu pro svůj spec
3. jak moc si schopný dotáhnout obě profese abys čerpal z jejich výhod?
4. co očekáváš (konkrétně) po tvém případném přijetí do guildy co se týká raidů

zbytek později
Gramble
Oficír

Další

Zpět na Úvod&Registrace