[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Nowyeah -Dk- prihlaska PRIJAT

Nowyeah -Dk- prihlaska PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Nowyeah -Dk- prihlaska PRIJAT

Příspěvekod Nëya » 10 lis 2011, 18:08

( predem se omlouvam je to psany z Nëyi uctu, narychlo)

Nazev postavy: Nowyeah
class: Death Knight
věk: 16

(jsem odlognuty v pvp gearu, melo by se to fixnout kazdou chvili)

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... eah/simple

Na offiku jsem zacal hrat od startu Wotloku kde me Nëya presvedcil abych s nim zacal progresovat Naxx. Postupem se pridala pulka nasi skoly ale to je jiny pribeh.
Raidovani mi ze zacatku moc neslo takze jsem se rozbehl az v Tocku a Icc krom LK. ( V te dobe byl muj main Warlock)
Moje stavajici guilda je Osviceni kam jsem se pridal s nadeji ze si zaraiduju. Bwd,Bot,Windy clear a nyni progress firelandu je 4/7. Bohuzel nic moc ja vim, ale jinak to mam vse nastudovane ( doufam)
Raidtime: Streda, Ctvrtek, Nedele od 19:30 mi vyhovuje.
Net mam fixnuty takze lagy, Dc nehrozi.( Krom vikendu to byva sem tam problem)
Hlasim se k vam protoze doufam ze by se nasel spot pro Dps.

zdali neco chyby dejte mi vedet nebo se zeptejte Nëyi.
Diky moc Karfič =)))
Nëya

Re: Nowyeah -Dk- prihlaska

Příspěvekod ambrus » 10 lis 2011, 20:00

No prihlaska stroha ale zase frost dk hledame.Veci spatne nemas a je poznat ze co jde sehnat nebo koupit mas .Zme strany nejsem proti te nabrat a prubnout ale pockej cosem napise Funa ten ma hlavni slovo.
ambrus
Guild Master

Zpět na Úvod&Registrace