[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - příhláška - Graimer - tank NEPRIJAT

příhláška - Graimer - tank NEPRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

příhláška - Graimer - tank NEPRIJAT

Příspěvekod Graimer » 13 lis 2011, 20:17

Ahoj,
jmenuju se Graimer a momentálně hledám guildu na progress FL HC a případný progress nového patcha(datadisku).
Link na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ers/simple
Jsem tank 377ilvl, který progresoval FL normal. Poté se nám částečně rozpadla guilda, tak jsme museli začít odznova. To je také důvod, proč nemám položenýho ragnarose - buď to byl progress, který jsme nedokončili, nebo jsem byl s pugem a nepoložili jsme ho.
Druhý spec je heal - 366 ilvl. Ale moc mi to nejde. Baví mě spíše tankovat, takže jsem se healu nevěnoval.
Taktiky na FL HC jsem zatím nestudoval. Není ale problém si sednout a hledat tak dlouho, dokud jí nenajdu (vysvětlenou i pro blbce, jako jsem já). Ale především preferuji praxi - zažít, co to dělá a jak položit bosse, než čtení 4x A4 taktiky. :)
Jsem rychle učenlivý, takže se dokážu učit za běhu.
Pracuji krátký a dlouhý týden, takže bych občas na raid nemohl být. Raidovací dny mi vyhovují st, čt(od19:30), ne, po, út.
Pokud další den vstávám do práce, chodím spát okolo 22 hodiny. Mám-li však volno, tak můžu progresovat klidně do rána.
Jsem pohodový hráč. Umím poslouchat, rád pomůžu v guildě. Mikrofon i sluchátka mám, takže můžu komunikovat. Rád se při hře bavím. Nemám rád rozkazy a nadávky, za to, že se někomu něco nepovede, či že něco zkazil(pokud to ovšem není opakovaně).
Nemám problém s aktivní progressem, ale pasivní mi taky nevadí.
WoW hraju od základu hry(hrával jsem u kámoše na PC - clasic free - spousta bugů). poté chvíli pauza až jsem se dostal k free TBC(mystiq.org). Hrál jsem tam za locka a progressoval HS a BT. SWP jsem nestihl, páč jsem přešel na offík - na offíku jsem začal před rokem.S příchodem Cataclysmu.
Rád si vyhledávám informace o WoW - Wowfan, mmo-champion, wowhead, battle.net, atd.
Hraju PvE - PvP jen vyjímečně. Ve volném čase dělám achivy. Případně hraju LoL, čtu knihy(Eragon, ...), koukám na filmy, atd.
Není pro mě problém kontaktovat někoho z guildy, že mi např.: vypadl net, nejde mi PC, nebo se nestíhám dostavit na raid v daný čas.
V případě nějakých otázek se ptejte, rád odpovím.
Děkuji za váš čas strávený čtením mé přihlášky.
S pozdravem
Graimer
Graimer

Re: příhláška - Graimer - tank

Příspěvekod Killmepls » 13 lis 2011, 23:35

Hraju LOL -> FAIL , Čtu Eragona -> POINT UP , Koukám na filmy -> FAIL ... Začni koukat na anime/hentai a máš můj hlas :-D

PS: už nehraju takže je ti naprd ale tvůj život dostane uplně novej nádech uvidíš věci který si předtím nikdy neviděl a nakonec zjistíš že vživotě už nic jinýho nepotřebuješ !!! Granace ověřena muhehe :-P
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Froggy » 14 lis 2011, 08:20

SWP si nestihl pac si sel na offik, kde jsi od zacatku Cata ? neak sem missl WotLK ;)
Froggy
Leader R2

Příspěvekod Graimer » 14 lis 2011, 13:38

o Wotlku jsem slysel od kámošů, co hráli na offíku a taky od lidí na free TBC, že je to hrůza a děs. Proto jsem nehledal ani free wotlk(a na offíku jsem si mohl dovolit hrát asi cca 2 měsíce před cata, tak jsem si raději na něj počkal). Takže mě WOTLK opravdu missl :)
Graimer

Příspěvekod Killmepls » 14 lis 2011, 15:39

Graimer píše:o Wotlku jsem slysel od kámošů, co hráli na offíku a taky od lidí na free TBC, že je to hrůza a děs. Proto jsem nehledal ani free wotlk(a na offíku jsem si mohl dovolit hrát asi cca 2 měsíce před cata, tak jsem si raději na něj počkal). Takže mě WOTLK opravdu missl :)

Nemůžu souhlasit Wotlk sice nebyl jeden z nejpovedenějších datadisků ale měl taky svoje kouzlo minimálně jelikož to byl první datadisk kde se objevili hardmody.. Naxxreamas byl těžkej propadák, ale OS +3 bylo zýbavný plos malygos byl taky celkem progress dále ulduar to byl dost dobrej challenge, potom to trošku nerfli s trialama ale ICC zas navrátilo trošku popularity Lich king jakožto fight měl myslím dost velkej uspech takze se vymlouvat na to ze to nestalo za nic je mrdka :-)

Jinak fakt nevím jaký jsou kvality free servrů ale hádám že je to dost těžký porovnávat s oficiálníma servrama. Takže jestli tě to nebavilo může bejt i tím :-)
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Graimer » 14 lis 2011, 16:39

na TBC mě to bavilo, ale offík - tam kde to nepadá, tam kde jsou minimální bugy, fungujou Q a bossové dělají to co mají, atd. Byl pro mě lákavější, než free server. Tak proto jsem přešel na offík. Ale jak už jsem psal, mohl jsem si ho dovolit cca 2 měíce před vidáním cataclysm.
Graimer

Příspěvekod BranMakMorn » 14 lis 2011, 17:21

Graimer píše:na TBC mě to bavilo, ale offík - tam kde to nepadá, tam kde jsou minimální bugy, fungujou Q a bossové dělají to co mají, atd. Byl pro mě lákavější, než free server. Tak proto jsem přešel na offík. Ale jak už jsem psal, mohl jsem si ho dovolit cca 2 měíce před vidáním cataclysm.

takze 2 mesice pred vydani catat si sel hrat TBC na offik ? a to prosim na ktery kdyz na nich uz bezel wotkl?
Obrázek
BranMakMorn 85lvl druid
Sivývlas 85lvl paladin
Brave 85lvl warrior
Kecal 85lvl priest
Thurlog 80lvl hunter
BranMakMorn

Příspěvekod Froggy » 14 lis 2011, 19:14

si nemusel wotkl zaplatit prece :-D Kazdopadne je to neaky divoky a to nemluvim o tom ze dalsi medved by to mel v nasi smecce dost tezky jednoho medveda vudce smecky tu uz mame ;)
Froggy
Leader R2

Příspěvekod Gramble » 14 lis 2011, 20:08

Kluci, a neni jedno jestli wotlk hral nebo ne? Počkej pls na vyjádření oficíra tanků, ale dle mého názoru tu tanků je dost. Uvidíš sám :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Killmepls » 14 lis 2011, 22:51

Gramble píše:Kluci, a neni jedno jestli wotlk hral nebo ne? Počkej pls na vyjádření oficíra tanků, ale dle mého názoru tu tanků je dost. Uvidíš sám :)

Diskuze gramblíku diskuze zabíjí to čas než fároš napíše brum brum :-D
Obrázek
Killmepls

Další

Zpět na Úvod&Registrace