[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - holy / retard paladin PRIJAT

holy / retard paladin PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

holy / retard paladin PRIJAT

Příspěvekod zbijute » 20 lis 2011, 12:56

Zdravím Vás,
po diskuzi se shopíkem a sdělení, že máte v guildě "docela dost" holek (vč. nemeho ;) ), jsem se rozhodl k této přihlášce. Rád bych se připojil do Vašich raidovacích řad s holy/ret paladinem. Podávám přihlášku k Vám hlavně kvůli 25man raidům, které na DT serveru za ali nejsou možné.
S wowem jsem začínal od začátku, kdy to byla ještě super hra. To jsem hrál převážně s mým "sběrač" altem BT (warr), kdy jsem tankoval za noční hlídku, později tth (ještě na serveru, který si nevzpomenu (shadowmoon?!?!), ale fronta 500lidí a čekačka na login 20-30min klasika). Pak se migrovalo na nově otevřený DT server, kde jsem potkal super partu, jménem Fellowship of silverhand (FoS). Těm chyběl healer, tak se zrodil můj main -paladin. S guildou jsme se bavili na ZG / AQ20 raidech, později s 10man jsme úspěšně ničili karazhan, ale z nemožnosti složení 25man raidu na grulla se guilda rozpadla. Velká většina lidí přešla do "No Way", kde jsme úspěšně došli až k Illidianovi. Z pracovních důvodů, jsem již nezažil sunwell. Wotlk jde komplet mimo mě, tento datadisk mi komplet znechutil celý svět wowu, a nehrál jsem jej. Takže to byla moje několikaletá pauza a s chutí jsem se vrhnul do cataclysmu, kde momentálně mám healera a maina zbijute http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/zbijute/advanced (jméno z dob 60lvl, kdy byl pala trošku OP) a alta BT http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/bt/advanced , ale jak je zmíněno výše, je to spíše sběrač, ale není problém z něj udělat opět BitevníTank :). Mám pak trošku více altů, ale ti nejsou důležití, main je jen zbijute, se kterým z časových a herních důvodů loguju jen na raidy. Preferuju holy spec, ale není problém udělat retri (25-27k na Occutharovi). V nynejší guildě jsem spokojen, jsem "zástupce GM", pár raidů jsem i vedl jako RL, ale nemožnost 25man, mě docela ubíjí. Libí se mi ta sehranost lidí a po zabití je 2,5x větší radost z kiillu (asi úchylka ještě z 40man raidů na 60lvl). Proto tato přihláška.
Budu velmi rád, když se najde u Vás místo v raidu (jsem ambiciózní, se střídačkou se asi nespokojím ;) ) s mým holy palátem. Jedu na mastery spec (healer tank+off tank), ale teď docela hodně experimentuju s eq (hlavně, aby to bylo pro mě zábavné na raidech a docházela mi třeba mana, měním rotace / eq, ....). Můžu nabídnout pravidelně docházejícího healera (nevím kdy/jak raidujete-práci ale přizpůsobím), teď zajištuju na raidy kraby (jídlo), kotle (flašky), rád vymyšlím blbosti / taktiky, spravuju guild fórum, vždy pomůžu / poradím - když vím, natáčím videa z raidů, chlastám, tak mám pořád dobrou náladu, ...

Jak by řekl Srstka, chcete mě? :) (nechci ale nikoho, pravidelně raidujícího, vytlačovat z raidu)

P.S. PC s internetem, komunikační program, .... no problemo
Mám lay on hands a nebojím se ho použít!
zbijute

Re: holy / retard paladin

Příspěvekod ambrus » 20 lis 2011, 13:26

Cau draku tak ty jsi ten Shoprovo kamos.Jasny tve prijeti se uz dohodlo davno dopredu ze kdyz pujdes na nas server tak te vezmeme.
ambrus
Guild Master

Příspěvekod JV 7 » 20 lis 2011, 13:44

A nezbijes me kdyz budu hlasovat pro? :D
I level up my shammy when I'm playin' World of Warcraft,
stompin' anybody steppin' close to my warpath,
it got serious, I'm passin' up booty,
so I can finish the quest 'cause that is my duty.
JV 7

Příspěvekod Lusia » 20 lis 2011, 14:12

Ahojky musím uznat že po dlouhé době pěkná přihláška zasmála jsem se a jsem osobně pro pro pro
není to sice na mě ale mě jsi docela dostal těším se na in game s tebou pokud to vyjde ;)
Obrázek

Všichni jsou blázni jen já jsem LETADLO!!! :-)
Lusia
Oficír

Příspěvekod Shoper » 20 lis 2011, 14:20

BT je lamka bez hranic a jestli pojede na nejakej sraz tak musi privezt ALPANA :D bylo by divny kdybych nenapsal :P PRO vsema 20ti lepsiho borce co se me staral o HPcka sem nezazil :)
Shoper
Oficír

Příspěvekod zbijute » 20 lis 2011, 14:29

safra,docela rychle reakce,na nasem foru se ceka na odpoved treba tyden :-O ... zatim diky za kladne reakce. Moje stavajici guilda je sice psychicky pripravena na muj odchod,ale jeste nevim jak jsou na to fyzicky. Jinak jeste predelavam trosku obyvak,tak sice muzu transfernout postavu (z notesu),ale hrat za ni asi tyden urcite nebude mozne...a jeste je dulezita otazka ohledne transferu,jake si dam jmeno. Pokud nebude volne,co mam vymyslene (asi 5variant),tak se opet transfer muze prodlouzit :)...
zbijute

Příspěvekod Amfi » 20 lis 2011, 14:31

PRO.
Nepoznam ale udelal dojem! Lobing na urovni. Like him, Pick him.
Amfi
Oficír

Příspěvekod Gramble » 20 lis 2011, 15:15

Tady jsou nolifeři, na fóru častějš než v práci :))) Transferni a napiš si o inv. Co se týká místa v raidu, podle toho co zatím vím rozhodně na lavičce neskončíš, nicméně může se stát, že na některé bossy se budete střídat (paláti), ale to je předpokládám v pohodě
Gramble
Oficír

Příspěvekod ArchWyatt » 20 lis 2011, 16:31

jj jako za holynu co jem tady, ja zas mam práce čim dal více takže pořád je tady po mě čas od času místo :-D Zatim jsme tu jen 3 holyny :-D (Já - pracovně), Gorr taky většinou práce, Cody ještě nevím :-D ale budeš raidovat většinou asi s ním :-)
Takže transfér a napiš :-D
Naposledy upravil ArchWyatt dne 20 lis 2011, 16:45, celkově upraveno 1
ArchWyatt
Oficír

Příspěvekod zbijute » 20 lis 2011, 16:42

se stridanim nevidim problem ... nejsem equip hunter ... jde mi spise o to misto v raidu,mam wowa zaplaceneho do brezna (miss click),tak hledam nove vyzvy ...rad se prizpusobim jakekoliv pozici (umim udelat eq na aoe heal, ale prefruju target heal,...)..jinak byvaji raidy,kdy si nepamatuju,jak ten raid dopadl a ve FoS jsem se asi po mesici divil,kdd jsem vzal helmu...porad me chcete? :-D
zbijute

Další

Zpět na Úvod&Registrace