[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - holy / retard paladin PRIJAT

holy / retard paladin PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Re: holy / retard paladin

Příspěvekod ambrus » 20 lis 2011, 16:46

Jasne jasi nepamatuju koho sem serval ve ctvtek na raidu takze sem jak ty :)
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Froggy » 20 lis 2011, 17:20

ambrus píše:Jasne jasi nepamatuju koho sem serval ve ctvtek na raidu takze sem jak ty :)

ale urcite si pamatujes kdo byl ve ctvrtek ozralej jak carskej dustojnik ;)
Froggy
Leader R2

Příspěvekod Kresek » 20 lis 2011, 18:54

Froggy píše:
ambrus píše:Jasne jasi nepamatuju koho sem serval ve ctvtek na raidu takze sem jak ty :)

ale urcite si pamatujes kdo byl ve ctvrtek ozralej jak carskej dustojnik ;)

kdo by ne :D
Obrázek
Kresek

Příspěvekod Killmepls » 21 lis 2011, 01:10

Ty vole BT ty si hraješ ?? a proč si sakra nenapsal vole scházel si mi prdel jako prase, prdel s tebou za dob foska málo kdy najdeš :-D

Rozhovor na ventrilu:
BT: hele kluci nevíte odkud mám tu helmu ?
Já/nebo někdo jinej: vole tu máš z Karazhanu z divadla ti cca před týden padla !
BT: my jsme zbili divadlo ? a já tam byl ?
Já/nebo někdo jinej: jo ty debile po prvni fazi umrel healer a healovali si to sam to si byl tak na sračky ?
BT: Já si ten večer vůbec nepamatuju :-D

Já snad kvuli tobě zas začnu hrát .. :-D

Pro všema 100 když přišel do No Way tak se všichni divili proč jede krit palu po měsíci všichni doufali že to BT za ně uhealuje jeden z nejvíc pro heal palů co znám :-)

Btw. Killmepls -> Neme !!
Obrázek
Killmepls

Příspěvekod Gramble » 21 lis 2011, 01:56

Když Neme ze samé radosti zapomněl na ty své kreslené ptákoviny, tak je to jasné, ne? :-D
Gramble
Oficír

Příspěvekod zbijute » 21 lis 2011, 12:10

tak v úterý zajdu s bandou poslední raid a večer, nebo středa ráno transfernu ... pak teda někomu písnu o inv.

Děkuji mockrát za brzké a kladné vyřízení žádosti :).
Mám lay on hands a nebojím se ho použít!
zbijute

Předchozí

Zpět na Úvod&Registrace