[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
KPWD.cz • Zobrazit téma - Dragonit - Affli / demo Warlock - PRIJAT

Dragonit - Affli / demo Warlock - PRIJAT

pár slov o fóru + přihlášky do guildy a žádosti o zpřístupnění vnitřní čáasti fóra

Dragonit - Affli / demo Warlock - PRIJAT

Příspěvekod Dragonit » 12 zář 2011, 19:53

Jmenuju se Tomáš je mi 16 let pocházím s českých Budějovic
studuji už 2 rokem WOW jsem začal hrát přesně když se vydalo TBC raidovat aktivně jsem začal od wotlku
Hlasím se s Postavou : http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... nit/simple na offi hraju od cataclysmu zabito mam 12/12 FL 6/7 moje minulá guilda byla claire důvod : odchod kvuli Delším sporum mezi guild másterem dál bych to nerozváděl neni problém se na to zeptat ingame popřípadně na TS
na free serveru jsem hrál na anathemě v guildě DOTA zabily jsme to co bylo otevřené to znamená ,VOA,OS,EOE,NAXX,ULDUAR,ICC po sindragosu nemůžu si dovolit tvrdit že sem to zabil na 100% funkčnost hrál jsem tam s velmi zkušením hráčem jménem Seor ted momentálně hraje na DT v guildě valion byl jse v jehom raidovací grupě dá se říct že naše grupa dávala First realmy po vánocích se většina rozprchla na offi tak jsem se sebral a odešel taky :)
dále mam rád Hokej , přátelé Myslím si že co se týče Gearu Gemmu reforgu glyphu neni nic špatně ( popřípadně neni problém mě testnout v DPS )
Dál bych se chtěl omluvit za moje PVP ramena ale opravdu mi nechcou dropnout viz. killy chogala,atramedese,majordom,baleroc hit mám 16% zatím , ramena vyřeší pak hit na 17%
na Webu máte closed ale rád bych dostal šanci s Pozdravem Dragonit. :)

UI : http://imageshack.us/f/194/wowscrnshot091211193924.jpg/
Addony : DBM,Shadow Unit frames,Barttender,Dot timer,MSBT
Profese : JWC / ENCH
Alti : žádní
Obrázek
Dragonit

Re: Dragonit - Affli / demo Warlock

Příspěvekod ambrus » 12 zář 2011, 20:44

Prihlaska neni spatna a demonolog se hodi pockej cosem napise officer casteru.
Jenom jak muzes raidovat jeste unas raidujeme streda,ctvrtek a nedele od 19.30-23
ambrus
Guild Master

Příspěvekod Dragonit » 12 zář 2011, 20:49

ambrus píše:Prihlaska neni spatna a demonolog se hodi pockej cosem napise officer casteru.
Jenom jak muzes raidovat jeste unas raidujeme streda,ctvrtek a nedele od 19.30-23

neni problém.
Obrázek
Dragonit

Příspěvekod Lusia » 12 zář 2011, 20:58

Osobně si myslím že šanci má dostat každý samozřejmě se teprve ukáže zda zapadneš,
cásterů je v naší guildě docela dost ale pokud si na své místo a šanci dostat se do raidu počkáč.... jsem pro ... Lock se hodí
ale ještě si počkej na vyjádření od dalšího CL přece jen casteru je dost..
Obrázek

Všichni jsou blázni jen já jsem LETADLO!!! :-)
Lusia
Oficír

Příspěvekod Kresek » 12 zář 2011, 20:59

nemam co do toho kecat ale ty si vystriedal dost vela guild v poslednej dobe nie? :D
Obrázek
Kresek

Příspěvekod Dragonit » 12 zář 2011, 21:01

Kresek píše:nemam co do toho kecat ale ty si vystriedal dost vela guild v poslednej dobe nie? :D

Ano je to tak ale rád to odůvodnim
Obrázek
Dragonit

Příspěvekod Gramble » 12 zář 2011, 21:11

Dragonit píše:
Kresek píše:nemam co do toho kecat ale ty si vystriedal dost vela guild v poslednej dobe nie? :D

No tak nenapínej :)) povídej :))

Btw co si slibuješ od přijetí? Jak moc jsi schopen / ochoten měnit spec podle potřeb raidu? Jak se stavíš k tomu, že ze začátku bys možná střídal, čili byl klidně i víc na lavičce a chodil na určité bossy? :)
Gramble
Oficír

Příspěvekod Dragonit » 12 zář 2011, 21:13

Gramble píše:
Dragonit píše:

No tak nenapínej :)) povídej :))

Btw co si slibuješ od přijetí? Jak moc jsi schopen / ochoten měnit spec podle potřeb raidu? Jak se stavíš k tomu, že ze začátku bys možná střídal, čili byl klidně i víc na lavičce a chodil na určité bossy? :)

Pro Kill bosse udělám všechno klidně i milionkrát resetnu . Ano klidně budu sedět ale aspon na bosse co dropujou ramena bych chtěl rád bych si chtěl vybudovat časem stálé místo pokud se osvěčim
Obrázek
Dragonit

Příspěvekod Amfi » 13 zář 2011, 10:20

Som za prijatie na skusobnu dobu
Amfi
Oficír

Zpět na Úvod&Registrace